Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
@bambo_rambo: nadgodziny nie są obowiązkowe. Jak różowa na codzien się wyrabia a nawet robi więcej ale 3 dni w miesiącu podczas okresu ma silne bóle i produktywność spada na ten czas do 80% normy, to ma dostać mniejszą wypłatę o te np 150 zł niż facet? Chore.
@AlienFromWenus: Serio? Pierwsza żona mojego spokojnego, katolickiego ojca rzuciła dla pijaka i damskiego boksera i jeszcze chciała mu jego dzieciaczki oddać. Potem jak moja matka była w ciąży to próbowała do niego bezczelnie wrócić, bo już przesadzał z laniem. Takich historii wśród samych tylko sąsiadów z bloku mógłbym ci opowiedzieć na pęczki, ale ty wolisz pewnie słuchać marudzenia takich bab, które same wybrały takich chłopów, bo "kiedyś byli inni",albo " myślałam,
Czyli odszkodowanie za urodzenie się kobietą.


@NiebieskiMiszmasz:

Nie. Za bolesne miesiączki. Nie każda takie ma. Ja do 25 roku życia miałam prawie bezbolesne. Od kilku lat robi się tragedia. Za to odszkodowanie - np ubezpieczenie zdrowotne. I L4 na jeden wybrany dzień okresu. Niestety kobiety nie są doskonałe ale to nie powód by nie pozwolić im być samodzielne i zmuszać je do związków z facetami by mieć za co utrzymać dom.
@AlienFromWenus:

Niestety kobiety nie są doskonałe ale to nie powód by nie pozwolić im być samodzielne i zmuszać je do związków z facetami by mieć za co utrzymać dom.


Ty jesteś jakaś psychiczna.Nikt cię do związków nie zmusza.Ty sobie sama projektujesz we łbie jakieś przymusy.Nie dziwię się,że uważasz,iż kobiety nie są doskonałe,ale ty z takim sposobem myślenia jesteś #!$%@? poniżej wszelkich norm.
@AlienFromWenus dobra powiedzmy, że rzeczywiście #!$%@? z miesiączką, teraz co mają powiedzieć faceci pracujący fizycznie, których plecy bolą cały czas? górnicy pracujący w ciężkich warunkach? budowlańcy którzy muszą robić czy jest plus 30 czy minus 10? mają iść na zwolnienie lekarskie na rok?
Co mają powiedzieć faceci którzy są zdołowani psychicznie, a próba wyzalenia się najczęściej wzbudza pogardę?
Nie uważam, że kobiety mają kolorowe życie jak na Instagramie, ale kurva, miej świadomość,
@AlienFromWenus: z takimi teoriami to bardzo wspolczuje twojemu chuopu. Dziwi mnie w jaki sposob wytrzymuje z taka wariatka i jej teoriami niczym pacjenci tworek. Powtarzam zaloz sobie wlasna firme i nazatrudniaj same baby ktore sie do zadnej pracy nie nadaja i jeszcze beda ci spyerdalac na L4 z kazdego blachego powodu. Aha i raczej w interesie kobiet jest mniej zarabiac jak sie takiej samej roboty nie wykonuje bo jak pracodawca juz