Wpis z mikrobloga

#hgh #cykl #trening #sterydy #silownia siema, jutro idę do labu robić badania bo chce wejść na cykl z hormonem, badania jakie chce zrobić:
Morfologia całą
Wątroba całą
Prolaktyna
Estradiol
Lipidogram
Testosteron
Estrogen.
Cukier plus krzywa ale to nie jutro. Coś jeszcze? Macie jakiś dobry sprawdzony towar?
  • 13
  • Odpowiedz
@Tripel: ale Ty wiesz, ze nawet waląc 5 UI HGH dziennie efekty będziesz miał na poziomie kreatyny? (albo mniejsze)
Prędzej zbadaj IGF-1, Krzywą i TSH/Ft3/Ft4 po cholerę wątrobę, morfologię i hormony biorąc środek, który nie wpływa na androgeny
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: zastanawiam się też nad teściem i chce zbadać jaki mam teraz. Nie jestem kulturysta, ćwiczę od dawna jednak teraz wyszła mi boLeRioza, mam problemy ze snem, regeneracja, ma być to zabieg regeneracyjny, przynajmniej na początku. Jeżeli po 3 dawkach na dzień będzie git wejdę na 6, teściu czeka w pogotowiu, ogólnie myślę że podciagne się 20 razy nad czy pod bez różnicy, także trochę tego mięśnia mam, nie to że
  • Odpowiedz
@Tripel: rozumiem, ale HGH solo to bardzo po prostu chybiony i nieopłacalny pomysł w praktyce. Mniejszy efekt od suplementów. HGH ma dobry efekt jako dodatek aby przerobić większą ilość androgenów. Bicie solo - naprawdę nie warto. Tak samo jak bicie 3 razy dziennie? To też nie ma jakiegokolwiek sensu poniżej 6-8 UI.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: dzięki za komentarz bez pier do le nia i wytykania literówek, czyli co byś polecał? Hgh plus testo? Nie jestem programista 15k także 6 unitów dziennie to max na jaki sobie mogę pozwolić xd
  • Odpowiedz