Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Ale tsks jest tendencja. Faceci dobijający do 40 stylizują się na 18 do 25.
Wyglądają śmiesznie w tych czapeczkach bejzbolowych z tandetnymi tatuażami.
Infantylne dziady.
  • Odpowiedz
@Papudrak: jaka tendencja xD tendencja to akurat jest taka, że facet dobijający do 35 wygląda jakby ubierał się w fabryce smrodu, ewentualnie jak pracuje na kierowniczym stanowisku to zakłada jeansy i niedopasowaną koszulę. Facetów który serio dbają o swój wygląda, nieważne czy tacy których opisałeś, czy tych uderzających w bardziej poważne nuty jest mały procent w społeczeństwie
Większość to standardowy zestaw t-shirt, szorty + adidasy i to jest trend
K.....s - @Papudrak: jaka tendencja xD tendencja to akurat jest taka, że facet dobija...

źródło: comment_1585599421PnZNbY43BkfFLylpPxbAWQ~2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Keiosss powiem ci, że nawet chwilę się zastanowiłem nad tym co napisałeś. jestem 30+, pracuję zdalnie.
zwyczajny dzień wygląda tak, że wstaję, tyram do 16:00, po pracy jakieś bieganie/trening na siłowni w domu, szybkie zakupy w Biedronce/paczkomat i chata.
przed kompem czasem spędzam 10-11h #programista30k here. jak według ciebie powinienem się ubrać siedząc kvrwa przy kompie 10-11h? przecież to musi być przede wszystkim super wygodne, czyli właśnie wiosna-lato- jesień-zima to t-shirt i
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: przecież wiadomo, że jak siedzisz w domu to nie będziesz zakładał niewiadomo czego, tak samo na zakupy czy na działkę, trzeba się dobrać wraz do okoliczności. Natomiast no uważam, że właśnie ten popularny casualowy styl jest byle jaki, totalnie bezpłciowy. Tym bardziej bawi mnie, jak ktoś nazywa innych, odstających od normy, infantylnymi dziadami, w sytuacji w której to raczej ogół ubiera się byle jako. Z tobą to jeszcze dobrze, bo
  • Odpowiedz
@Keiosss zaproponuj mi jakąś codzienną stylówe, która nie jest nudnym casualem i jednocześnie nie będę wyglądał jak pajac w przebraniu. powiedzmy zestaw na "chodź na zakupy do biedry, a potem pójdziemy na spacer nad rzeką z psem". pomijamy case imprez, wyjść do teatru. czyli 99% czasu, które spędzamy w sytuacji, które nie są imprezą i wyjściem do baru/teatru.
  • Odpowiedz
ja na przykład po 35 roku życia przestałem mieć #!$%@? o to co kto nosi. Polecam


@Nester86: tak powstało ciche przyzwolenie na noszenie czegokolwiek. Efektem są np. tłuste lochy z krótkimi, grubymi nogami z obleśnym celulitem w spodenkach kończących się za pośladkami. <rzygi>
  • Odpowiedz
@deafpool: odwracasz wzrok i idziesz dalej. Nie widzę problemu. Nikt cię nie zmusza do interakcji z taką osobą.

Ja na przykład pamiętam z liceum kuce które się nie myły, słuchały metalu, śmierdziały potem i fajkami

Nowe czasy nowe zjawiska. Smród ten sam
  • Odpowiedz