Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...

źródło: eee

Pobierz
  • 337
@Ryneczek: Wzbranialem sie i co roku brat mi mowil: "jak za rok bedziesz nadal o nim myslal - to wtedy wrocimy do rozmowy". Mam zrobiony jeden, nad ktorym myslalem blisko 7-8 lat, by go zrobic, jest dla mnie sentymentalny i wiele dla mnie znaczy. Nie chce i nie planuje wiecej, tego nie zaluje, ale rowniez naleze do grona ekipy, ktorym nie podobaja sie tatuaze i wiele ich, nic nie znaczacych, aby
@Ryneczek: Nie rozumiem dlaczego interesuje was co KTOŚ INNY robi ze swoim ciałem.... I dlaczego myślicie, że ludzie nie są świadomi, że to jest na całe życie xD Nie chcesz mieć tatuażu ? Nie rób. Przecież nikt Ci nie każe. Tak samo jak mnie #!$%@? obchodzi, że ty nie masz tatuażu tak samo ciebie powinno #!$%@? obchodzić, że ja go mam. Proste. ¯\(ツ)/¯
@Ryneczek: zależy co kto robi, jak widzę że co drugi wymazany chłop ma las na przedramieniu no to wstyd by mi było wyjść z chałupy z takim czymś. Potem są syfy typu imię dziecka i data urodzenia... Potem krzywe ryje swoich dzieci - no po co to tatuować... Najmniej szacunku mam do osób, co nie mają w ogóle hajsu, szukają tatuażu byle jakiego, jak najtaniej, jak najszybciej - no to na
@ZapomnialemHaslaDoKonta: (Shalom)
nie mam i nie zrobię, ale #!$%@? na to co inni robią z swoim ciałem i do tego tatuaże są, były i będą dla mnie oznaką degeneracji. Śmieci same się wynoszą w "regule kawowej" - od razu wiesz, czy chcesz z daną osobą wypić kawę i porozmawiać, czy też nie (z małym tatuażem dajesz szansę, brudnopis do śmietnika - nie generalizujmy).

Kiedyś oznaczano (tatuowano, piętnowano) dezerterów, rzezimieszków, kurtyzany
patryk66 - @ZapomnialemHaslaDoKonta: (Shalom)
nie mam i nie zrobię, ale #!$%@? na to ...
@Ryneczek: Nie mam tatuaży i nie sądzę, że kiedykolwiek jakiś sobie zrobię, bo jakoś mi to do mnie nie pasuje, natomiast #!$%@? mnie obchodzi, czy ktoś ma farbowane włosy, tatuaże, piercing itd. czy wręcz odwrotnie - i jest to kuriozalne że ktoś w ogóle poświęca czas na takie wysrywy o tatuażach innych xD