Wpis z mikrobloga

Ułomek ułomkiem, ale mi się wydaje że on i krilan to starocioty które baitują, podejrzewam że nigdy nie był w więzieniu bo nigdy nie zgłaszałem go na policję a on twierdzi że zgłoszenie z warszawy było

teraz se analizuje inne jego filmy, on wszystko robi tak nieudolnie i jednocześnie jest w wielu kwestiach na tyle ogarnięty by ułomkiem nie być a i tak nim jest

w jednym momencie jak gadał te swoje pierdy to powstrzymywał się od śmiechu, dalej nie zaczaił że krilan go trolluje mimo iż potrafił wejść na kara i czytać

W dodatku koleś ma kasę nie wiadomo skąd nie wiadomo z czego mimo iż niby robi na magazynie i nie ma wykształcenia

według mnie to wszystko to jest dziadek bo zbyt wiele razy się zdradzał, pewnie on ma jakieś wykształcenie informatyczne bo dosłownie z tego co sobie notuje to wydał już grubo ponad 20tys zł nie wiadomo skąd nie wiadomo z czego

#wszechstronnymistrz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@czasnawybory666 poniekąd masz rację, ale raczej tylko co do wykształcenia bo gość jest chyba ( bo nie wiem czy zdał wszystkie egzaminy na końcu ( ͡º ͜ʖ͡º)) technikiem teleinformatykiem, wiem bo chodziłem do tego samego technikum xd
  • Odpowiedz