Wpis z mikrobloga

@Hissis: Przez ponad 1000 lat go nikt nie wyjaśnił, dopiero Paweł VI stwierdził, że Maria Magdalena się nie puszczała.
I co, przez tyle czasu paliłeś wroty? słabo trochę bo chociaż mogłeś strzelić szpagata u poprzednich papieży wcinając sernik pod konfesjonałem, ale jak zwykle, niby się cykałeś żeby nie być sześćdziesioną przed inkwizycją bo byś od razu dostał 24 do wyjaśnienia na torturowaniu i publicznym stosie, teraz taki odważny, że niby na
  • Odpowiedz
@Hissis: Mordo jego już dawno wyjaśnili a kurator go beatyfikował, chłopie, czaisz? Za wysokie progi masz, musiałbyś wciągnąć kryształ żeby się napierdzielać z relikwiami ale to by nic nie dało
  • Odpowiedz
@Hissis:

12 przyjaciół miał, a dziewczyny nie miał

podejrzane to jakieś takie

z fartem

Laskę też miał tylko banda inceli nie potrafiła zaakceptować tej wersji. Dziś by go pewnie kukoldem okrzynęli, bo MM miała mieszaną opinię
  • Odpowiedz
  • 6
@Megawonsz_dziewienc: @Hissis

Ja myślę, że to związek Jezusa i Marii Magdaleny to była jakaś relacja typu S/M. Jezus to był trochę przemocowiec dlatego ją poniżał i kazał sobie myć stopy łzami.
Tą akcję z krzyżem to chłopaki dla niego urządzili, ale jeden przygłup z włócznią za bardzo się wczuł w rolę i wyszło niefajnie.
  • Odpowiedz