Wpis z mikrobloga

@WielkiNos doceń feedback i wyciągnij wnioski, bo ma chłopak rację. Odstawił sie na randkę, a spotyka panne ubraną jak do marketu gadająca o swoich fakultetach. Śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Konserwatywny umysł i sperma w mózgu. Stałe połączenie, od którego te gagatki (również na wykopie) próbują z całej siły się odżegnywać, że przecież oni inteligentni i wartościowi, ale w kontakcie z różowymi, prawda zawsze wychodzi na jaw.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mnie zawsze rozbraja, że ludzie myślą, że jak im się coś podoba, to jest to jakiś jedyny słuszny wzorzec.
Np. oburzanie się, że „tera to laski noszo te brzydkie ubrania” XD zupełnie, jakby każda laska na świecie musiała podobać się takiej osobie. Co to obchodzi taką osobę?
To samo tyczy się różnych aspektów- wyborów życiowych, pomysłów na dom, hobby, cokolwiek.
Zupełnie, jakby każda osoba, dom, sposób na życie musiało się
  • Odpowiedz
Ja np. szukałem kobiety ambitnej,


@lukiboss: A on szuka inkubatora, który będzie ładnie wyglądał, a nie towarzyszki do życia. Każdy ma swoje preferencje
  • Odpowiedz
@maad: wiem, tylko że Ci co patrzą tylko na wygląd potem dziwnym trafem narzekają, że nie idzie z taką babą żyć, nie ma o czym porozmawiać itp. Ja z drugiej strony nie narzekam, że moja baba nie jest modelką, nie jest mi to potrzebne.
  • Odpowiedz