Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: mój światopogląd głównie ukierunkował mój jeden znajomy - pochodził z patologii, przez to skończył tylko zawodówkę, gdyby był takim kiepem jak wy to na tym zakończyłaby się jego kariera. Tylko, że on był ambitny, pracował jako kelner, wynajął pokój i uciekł od patologicznej rodziny. Potem odłożył na używanego laptopa i sam #!$%@? z siebie chciał się uczyć. W wolnych chwilach uczył się programowania. W momencie gdy ja z ziomkami piliśmy
@WielkiNos: chyba coś go zabolało na tej randce, może te studia? W dodatku kobieta śmiała nie rozpaczać po jego wiadomości, więc musiał jej jeszcze #!$%@?ć xD Jezu gdzie wy macie godność że się z takimi odpadami umawiacie
@biszkoptowy_pies_obronny dokładnie, nie ma to jak rundka w Tekkena, Smash Bros albo na automatach z dziewczyną. Ile bym dał żeby jeszcze moja dziewczyna chciała od czasu do czasu zagrać w jakieś wyścigi xd

Idiotą by chciał chyba że kobieta w kuchni stała i do łóżka z nim chodziła bo co innego by mieli razem robić jak nic wspólnego ze sobą nie mają... I jeszcze gada w imieniu wszystkich mężczyzn xd
mój światopogląd głównie ukierunkował mój jeden znajomy


@lukiboss: stary, nie oceniaj wszystkich ludzi przez pryzmat jednego swojego znajomka xD Takie podejścia tylko pokazuje, że jeszcze nie zasmakowałeś szarości życia - i nie piszę tego złośliwie. Nie oceniaj ludzi z góry, bo nie wiesz czy nie będą ci potrzebni za rok albo dziesięć. Mając lat 30 znam takich, którzy przez ostanie 10 lat włazili mi w dupę żeby być moimi znajomymi, a
@BombaskaEskadraLotnicza: no to śmiało, bierz sobie na partnerkę do końca życia kasjerkę z żabki, na pewno daleko zajedziecie... Przecież z taką osobą nawet nie można polecieć gdzieś na wakacje, bo jej nie stać, a ja sponsorem nie zamierzam być. Kupno mieszkania 50:50 też jest niemożliwe. Pisałem już, jak ktoś sobie tylko dorabia w żabce czy innej biedronce - ok, ale jeśli ma np. 30 lat i normalnie tam pracuje, no to
@WielkiNos: źle powiedział? Laska przyszła na pierwsze spotkanie jak robol i facet ma być tym faktem uszczęśliwiony? Jak jej nie zależało i nie miała potrzeby robić dobrego wrażenia to mogła w ogóle się nie spotykać xD W drugą stronę to by był skandal, że facet przyszedł w bluzie, ale kobiecie to już wolno? Trochę kultury!
@WielkiNos: To chyba jakiś fan tego młota carrionera XD Miniówka, spódniczka i do tego tapeta czyli najbardziej cliche i dla bimbo styl jaki można ubrać, dla mnie to jest tak obrzydliwy styl że szok. Ja osobiście to wolę właśnie takie loszki co maja #!$%@? i wyglądają przeciętnie, ale chłop za mocno sobie redpila wziął i się wyubierał jak jakiś menago XD Jak idziesz do jakiejś prestiżowej restauracji to wiadomo ale na