Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nikt nie wie co mu było


@Lardor: pewnie grypa ( ͡° ͜ʖ ͡°) No co mu mogło być jak nie depresja, schizofrenia czy coś innego tego typu? Zdrowi psychicznie ludzie nie popełniają samobójstw.
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: myślę że takie rozterki jak pora dnia albo wybór bloku idą na drugi plan. To znaczy że mogą mieć znaczenie, ale w sytuacji kiedy przykładowo czujesz przepływ energii na wykonanie czynu i akurat jest środek dnia, to łapiesz byka za rogi póki się da.
  • Odpowiedz
grzech ciężki jest jeśli świadomie odbierasz sobie życie, bo taki masz kaprys.


@Kerigun: Zacznijmy od tego, że "grzech ciężki" to jakaś brednia i religijny wymysł, a Ty #!$%@? teraz zmyślone głupoty. Kościółek to ma akurat mocno w dupie, czy masz depresję czy nie w momencie samobójstwa.
  • Odpowiedz
@Kerigun: Oj blondynka, serio przerosło Cię zrozumienie tego, co to jest wykop i do czego służy? To otwarte forum, na którym wszyscy rozmawiają ze wszystkimi. Na odpisanie Ci nie trzeba mieć jakiejś specjalnej zgody xD Ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
Zdrowi psychicznie ludzie nie popełniają samobójstw.


@pwone: mi się wydaje, że czasami popełniają i zdrowi kiedy nagle świat im się zawali. na przykład czytałem o panu młodym, którego partnerka jechała już na śłub z nim ale po drodze zginęła w wypadku samochodowym. koleś tak się załamał, że się powiesił w tym samym dniu. i jak tu się dziwić i posądzać go o chorobę psychiczną? a takich przykładów nagłego załamania się z
  • Odpowiedz
@60scnds blondynka? gdzie? ach, pewnie daltonista jesteś albo debil co nie ogarnia kolorów włosów xD, raczej ciebie przerasta zrozumienie zdania "mam w dupie co uważasz" i tak, należysz jako jedyny do grona "osób" które muszą mieć pisemną zgodę, by do mnie kierować swoje wypociny XD. Także Elo i spadaj na czarną listę (⁠✯⁠ᴗ⁠✯⁠)
  • Odpowiedz