Wpis z mikrobloga

  • 1
@balbezaur: Na stronie zbiórki na górze jest adnotacja, że opis zbiórki został potwierdzony dokumentami, nie pamiętam dokładnie treści. Wejdź i zobacz. Całą dokumentację przesłałam organizatorom, chociaż wymagane z urzędu są tylko dwa dokumenty medyczne, ja dałam wszystko to co opisałam.
  • Odpowiedz
@ignis84 Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki. Dobrze że udało się uśmierzyć ból chociaż w połowie. Jak dla mnie jesteś terminatorem! Tyle w Tobie siły, inspiracji, woli walki poprostu WOW. Jeżeli jest ktoś kto sobie może z tym poradzić to tylko Ty. A na operacje nie masz wpływu więc nie martw się - co by sie nie działo to dasz rade. Przesyłam mocne usciski :)
  • Odpowiedz
@ignis84: nie mogę znaleźć miejsca w którym organizator udostępnia te informacje. Jest napisanie że potwierdzono dokumentami i przelewem i dowodem osobistym ale to te dokumenty interesują mnie najbardziej.

Współczuję tej choroby.... Naprawdę bardzo rzadka i jak widzę koszmarnie dokucza. Trzymam kciuki za poprawę stanu zdrowia ponowne staniecie na nogi.
Czy nfz nie zrefunduje Ci tego stymulatora rdzenia kręgowego (SCS)?
Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
  • 2
@balbezaur: Nie mogłabym oszukać, ponieważ przekroczyłam 20 tys zł, więc mam obowiązek (takie są przepisy) przedstawić organizatorom zrzutki dokumentację medyczną potwierdzającą to co napisałam w opisie. Inaczej zablokowaliby moją zbiórkę z urzędu i jeszcze dostałabym karę. Możesz "bezkarnie" zbierać do kwoty 20 tys zł. Zobacz tam na górze jest napisane, że przestawiłam dokumenty potwierdzające to co jest w opisie. Gdyby NFZ refundowało nie zbierałaby na niego. Po pierwsze w samym Wrocławiu
ignis84 - @balbezaur: Nie mogłabym oszukać, ponieważ przekroczyłam 20 tys zł, więc ma...

źródło: Screenshot_20230827_063852_com.android.chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@balbezaur: Musiałam podzielić wiadomość, bo jak zbyt długo pisze to coś mi tutaj zaczyna świrować i przestaje widzieć tekst normalnie tylko ciągle zjeżdża mi w dół. W każdym razie o przetargu powiedział mi lekarz w szpitalu, ale nie znał szczegółów. Ogólnie mało kto zajmuje się neurostymulatorami, to chyba bardzo nowa technologia i mało kto ma wiedzę w tym zakresie. Lekarz u którego będę konsultowana (i mam nadzieję, że zgodzi się operować)
  • Odpowiedz
@ignis84: rozumiem. Wciąż trzymam kciuki za powodzenie w leczeniu, terapii p/c bólowej i dalszej rehabilitacji. Wiem że SCS (spinal cord stimulators) zajmuje się trochę oddziału neuchirurgii w Polsce. Na PW powiem Ci gdzie ewentualnie mogłabyś się zgłosić. Wiem że robią, wiem że na NFZ i NFZ to finansuje.
We Wrocławiu mogli mówić prawdę że czekają na dostawę urządzeń i wyłonienie pośród producentów zwycięzcy przetargu więc narazie zabieg ten mogą być wstrzymane
  • Odpowiedz
  • 0
@balbezaur: Dziękuję Ci, ale tutaj też chodzi o czas. Jeśli by się udało na nfz, byłoby super. Tylko wątpię, bo co innego mi mówiono. Poza tym ja chce się dostać do konkretgo lekarza, a on pracuje w prywatnej klinice :-/
  • Odpowiedz
@ignis84: Szczecin Gryfice Koszalin Gdańsk Olsztyn Stalowa Wola, Kraków, Bydgoszcz, Opole, tutaj w tych miastach na pewno znajdziesz oddziały gdzie na NFZ bezproblemowo możesz zostać zakwalifikowana do leczenia za pomocą wszczepienia neurostymulatora rdzenia kręgowego. Skąd chęć przeprowadzenia zabiegu u akurat tego konkretnego lekarza?
  • Odpowiedz
  • 0
@balbezaur: ponieważ specjalizuje się w kręgosłupach i podejmuje się trudnych operacji, oprócz tego zajmuje się leczeniem bólu. W moim przypadku ból pooperacyjny zawsze jest 9/10, lub 10/10 Przeszłam horror przy ostatniej operacji, w szpitalu przez dwa miesiące nie potrafili zapanować nad bólem.
Wyłam z bólu, moje nogi tak bolały, jakbym trzymała je w ogniu.
Nawet nie czułam kształtu moich nóg, to były dwa parzące kikuty. Tego się nie da opisać. Nie
  • Odpowiedz
@ignis84: 3maj sie 1ga
Będzie lepiej.koncentruj się na pozytywach i walcz.strasznie mi imponujesz dzieciaku a wszystko że Mną w porządku poza tym że jestem gupik bez K.
Masz super Mamę oddaanych przyjaciół paru wykopków tysz
bólu a kysz!
Głową do góry! Życie Cie bue oszczędza to fakt ale wiesz nie każdy nosi pelerynkę super bohatera. Dla Mnie jak to mówią Bułgarzy jesteś Rolę Model. 100%
Serdecznie pozdrawiam trzymam kciuki i wysyalam
  • Odpowiedz