Wpis z mikrobloga

Najpopularniejszy film dzisiaj na tik toku ¯\(ツ)/¯ Kobieta zaczepiona przez Ukraińskiego autostopowicza który był natarczywy mówi to co myśli już większość normików
#ukraina
muani1 - Najpopularniejszy film dzisiaj na tik toku  ¯\(ツ)/¯ Kobieta zaczepiona przez...
  • 40
  • Odpowiedz
@muani1: dobrze babka powiedziała i pomimo ,że jestem pro ukraiński to nie rozumiem dalej zbiórek pod marketami skoro już Polacy im pomogli i już wiele ukraińskich kobiet czy rodzin super sobie dają radę w Polsce.Teraz to my powinniśmy trochę wymagać od naszych braci i skończyć z darmowymi giftami w postaci darmowych przejazdów,służby zdrowia czy innych.
A tak naprawdę to #!$%@?ć Putina i cała ruska mafię.
  • Odpowiedz
@muani1: tak na pewno on ją zaczepił panie zielonka xD

To jest baba powiązana z pseudo-historycznymi organizacjami nacjololo, która wczoraj była na ukraińskim evencie i zaczepiała Ukraińców i mówiła, żeby wracali do siebie, bo w Kijowie nie ma wojny xD
  • Odpowiedz
  • 658
@muani1: Co to za gówno? To jest Petro Skrypka, ochotnik, który poszedł na front, chociaż choruje na stwardnienie rozsiane. Po tym jak choroba nie pozwoliła mu już na służbę, postanowił wspierać walczących inaczej i najpierw przeszedł z Kijowa do Lwowa pieszo, a teraz idzie ze Lwowa do Warszawy, a docelowo aż do Lizbony, zbierając pieniądze na protezy dla rannych żołnierzy.
Nie jest autostopowiczem, to głupie babsko samo musiało się przy nim
JPRW - @muani1: Co to za gówno? To jest Petro Skrypka, ochotnik, który poszedł na fro...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 61
Ale dwie strony mają rację.


@ThomasPol: Wytłumacz mi, proszę, jaką rację ma #!$%@?ęta baba zatrzymująca (w niedozwolonym miejscu), żeby #!$%@?ć się do człowieka, który po prostu sobie idzie z flagą Ukrainy na plecach.
  • Odpowiedz
Najpopularniejszy film dzisiaj na tik toku ¯\(ツ)/¯ Kobieta zaczepiona przez Ukraińskiego autostopowicza który był natarczywy mówi to co myśli już większość normików


@muani1: każde słowo, które napisałeś, jest kłamstwem.
  • Odpowiedz
@JPRW: Nie chodzi mi o babę tylko o to co mówi.Tam gdzie mój rodzinny dom jest kilkadziesiąt osób z Ukrainy.Ci co pracują i płacą za wszystko ,chcą wracać bo to już długi czas po za domem.Ci którzy nie pracują też chcą wracać bo czują się jak koło u wozu.Na siłę trzymanie i dotowanie nie ma sensu.Ja ich rozumiem ,ale rozumiem też to co babka mówi.Jak jest #!$%@?ęta nacjonalistka to #!$%@? jej
  • Odpowiedz
, postanowił wspierać walczących inaczej i najpierw przeszedł z Kijowa do Lwowa pieszo, a teraz idzie ze Lwowa do Warszawy, a docelowo aż do Lizbony, zbierając pieniądze na protezy dla rannych żołnierzy.


@JPRW: czyli jest wędrownym żebrakiem z pięknym hasłem na usprawiedliwienie swojej wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz