Wpis z mikrobloga

@JaTegoNiePowiedzialem: a robisz coś w tej robocie czy wszystko działa? Rozwijasz się?

Jeśli siedzisz na dupie to możesz nie mieć argumentów na podwyżkę ale możesz mieć czas żeby dorobić np klepiąc strony na WP, albo nauczyć się Adsów.. Wtedy w jednej robicie można ogarniać 2 wypłaty.
@JaTegoNiePowiedzialem: Na zarobki składa się wiele czynników. Między innymi doświadczenie, wiek, umiejętności interpersonalne, znajomość języków, miasto, wielkość firmy, itp.

Ogólnie można powiedzieć, że zarabiasz mało. Przeciętny korposzczur z twoimi obowiązkami zarabia ok 7-14k na rękę.

Teraz od ciebie i twoich ambicji zależy co zrobisz, możesz uczyć się, szukać pracy, przeprowadzić się, trenować rozmowy kwalifikacyjne, założyć własną firmę, przebranżowić się, albo pracować sobie w spokoju za pieniądze jakie masz. Wybór należy do
@L3gion: Czy ja wiem czy same wady, w biurze siedzę sam i jest większe niż prezesa xd, nikt nade mną nie siedzi, mogę sobie w czasie pracy wyjechać na miasto coś załatwić, mam elastyczne godziny, jeśli mi się auto zepsuje to za darmo mogę korzystać ze służbowego, tak jak wszyscy w firmie, służbowy telefon z Internetem 40 GB, pożyczki firmowe bez oprocentowania, w czasie pracy mogę naprawić
laptopy znajomych i nikt