Wpis z mikrobloga

Dzień bez bycia #!$%@? przez biedronkę dniem straconym ajges xD

Ale muszę przyznać na szejkomacie chyba 1 raz mie oszukali xD
Cziperki wylosowałem, stwierdziłem a wezmem bo w szafce same batony już tylko. A tu takiego #!$%@?, kuponu nawet nie pobrało xD
Oczywiście kasa gdzie się sam kasujesz ci nie poda na co dostałeś rabat więc myślałem że te 4zł za ser to były te ciperki, a w domu zonk.

#przegryw #biedronka #zalesie #oszukujo
P.....a - Dzień bez bycia #!$%@? przez biedronkę dniem straconym ajges xD

Ale muszę ...

źródło: ja-jebie

Pobierz
  • 14
@Nemayu: Zależy jak to rozwiązują. Jeżeli i tak trzeba nadać zgłoszenie reklamacyjne bo kierownik nie jest osobą decyzyjną to ja bym podziękował - lepiej przez app. Raz reklamowałem radio stacjonarnie i przez cały proces, jakieś 30min słuchałem wyrzutów kobity że elektroniki się w biedronce nie kupuje i że pewnie #!$%@? dostanę a nie zwrot kasy. ( dostałem zwrot kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Papasanbaba: Kierownik zawsze jest osobą decyzyjną. Biorą paragon, kierownik go podpisuje, czasem trzeba podpisać papier albo ten paragon i dają ci gotówkę do ręki. Nie podoba mi się, że zabierają paragon, bo to przecież TWÓJ dowód zakupu, ale chyba raz zwróciłem uwagę, że mam tam coś z gwarancją i powiedziała, żebym go wziął i tyle.

Na pewno wygodniej z apką, bo nie trzeba słuchać tego pieprzenia.
Biedronka sprzedaje elektronikę, a później
@Nemayu: No w przypadku mojej reklamacji kobieta spisała dokument i po kilku dniach, już nie pamiętam dokładnie ilu dopiero była odpowiedź, co ciekawe smsem że mam z kwitkiem kasę w sklepie odebrać. Co ciekawe jak bylem odebrać to przy kasie mi kasjerka dała do ręki pieniądze, tak po prostu. Gdy spytałem czy mam coś podpisać to odpowiedziała że nie wie, chyba nie i wróciła do kasowania klientów xD

Na pewno by