Wpis z mikrobloga

Ej, czy jeszcze tak z miesiąc temu wszystko, co mówiła polska policja było totalnie niewiarygodne i tylko skończony naiwniak by wierzył ich oświadczeniom? Bo coś mi się tak kojarzy w tej sprawie z jakimś granatnikiem, a potem z jakąś panią, co była fanką skrobanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)\

Rany, ale te narracje #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #policja
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: W dupie mam Stonogę, tu raczej chodzi o nagranie, które wszyscy widzieli. Co zabawne, w tej sprawie od skrobankowej pani też były publikowane nagrania, które dla odmiany potwierdzały wersję policji, ale nawet to nie wystarczyło pewnym grupom, by uznać policję za wiarygodną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz mamy na odwrót - są nagrania, które trochę nie zgadzają się z tym, co mówi policja, no ale skoro
  • Odpowiedz
  • 0
@wladdan: Spoko, ja nawet jestem skłonny uwierzyć, że tak było. Nawet nie oglądałem tego nagrania w całości. Bardziej mnie po prostu bawi, jak określone grupy osób potrafią z miesiąca na miesiąc podważać wiarygodność policji na każdym kroku, a potem od razu przeskakiwać na powoływanie się na ich oświadczenia jako ostateczną krynicę prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emes91: Jeśli mam do wyboru uwierzyć w to co pokazuje stonóg a co polska policja, to stonóg jest mitomanem i oszustem który niejednokrotnie łamał już swoje słowo i oszukiwał ludzi, więc tu jest sprawa prosta - nie ufam stonodze. A co do samego nagrania - jest w połowie pocięte - czyli ktoś przy nim grzebał. Jeśli dostanę dwa nagrania (które są widoczne na filmie który wstawił stonoga) nie pocięte, od początku
  • Odpowiedz
@Emes91: nie wiem, nie śledzę kont innych wykopków.
Ja nie wypowiadałem się w sprawie działań policji. Ich dzisiejszy komunikat potwierdza tylko wczorajsze ustalenia ludzi którym ufam że to nie był ukraiński akcent/język a raczej kaukaski. Tu też kilka osób o tym pisało.
  • Odpowiedz