Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #zalesie #rozwod #logikarozowychpaskow
34 lata, 2 dzieci, 8 lat po slubie.

Pewnego dnia stwierdziłem ze niebede inizjował seksu, minety, loda itp.

Wiecie ktory to dzien, kiedy nie spuscilem z kryza?

Jakis 5 miesiac.

Przez ten czas moja zona ni #!$%@? nie wpadla na pomysl zapytac o co chodzi, czemu juz nie uprawiamy seksu.

Nic, null, na #!$%@? ja zyje.

Tylko czekam na dzien kiedy przyjdzie zrobic loda zanim mi powie ze auto #!$%@? czy utopila dom.

To jej powiem ze juz niema na nia ochoty.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 55
@mirko_anonim ładnie tu widać dysproporcje w myśleniu.
Kobiety - haha, huop się obraził, haha, hehe, zarzutka.
Mężczyźni - nie mam colego dobrych wieści, sprawdziłbym, czy nie ma kogoś, coś tu generalnie śmierdzi.

Kobiety klasycznie, odwrócić kota ogonem, wyśmiać i stwierdzić "nie no, problemu nie ma, wymyśliłeś sobie". Jedna, jedna różowa napisała tylko, że coś tu śmierdzi kochankiem. Pozostałe zgodnie stwierdzają, że to facet jest źródłem problemu.

A co do opa - no,
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Tyle lat jesteście razem, 2 dzieciaki to podejrzewam że mimo wszystko się zmieniliście przez te lata, chodzi o zmiany fizyczne. Możliwe że przytyłeś, wyłysiałeś, whatever. Ona pewnie też, ale możliwe że po prostu się już jej nie podobasz. Dlatego nic nie inicjuje, ale to jest sytuacja z tych niebezpiecznych bo możliwe że ma/znajdzie sobie kochanka, kobiety też mają swoje potrzeby.

Ludzie często tego nie zauważają, np. kiedyś byłem
via mirko.proBOT
  • 27
Anonim (nie OP): Śmiać mi się chce jak ktoś pisze żeby OP z nią porozmawiał. Jeśli pisze to niebieski pasek to musi to być ktoś z zerowym doświadczeniem. Jeśli pisze różowy to jest zwykłą hipokrytką. Pisze tak ponieważ wiem, że nawet delikatna próba rozmowy z kobietą na ten temat to inicjacja kłótni. Już w pierwszych zdaniach dowiesz się, że zależy ci tylko na seksie.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Po pierwsze to ja bym raczej się zastanowiła jak to było w związku na początku? Czy zawsze Ty inicjowales seks? Macie podobne Libido? Czy żona ma frajdę z seksu? Jeśli zawsze inicjowaleś Ty, żona ma niskie libido i seks nie daj jej dużo przyjemności to nic się nie dzieje, ona nie ma bolca tylko tak ma. Widać nie potrzebuje tak często seksu. Po za tym czy żona zmieniła