Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #zalesie #rozwod #logikarozowychpaskow
34 lata, 2 dzieci, 8 lat po slubie.

Pewnego dnia stwierdziłem ze niebede inizjował seksu, minety, loda itp.

Wiecie ktory to dzien, kiedy nie spuscilem z kryza?

Jakis 5 miesiac.

Przez ten czas moja zona ni #!$%@? nie wpadla na pomysl zapytac o co chodzi, czemu juz nie uprawiamy seksu.

Nic, null, na #!$%@? ja zyje.

Tylko czekam na dzien kiedy przyjdzie zrobic loda zanim mi powie ze auto #!$%@? czy utopila dom.

To jej powiem ze juz niema na nia ochoty.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 55
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Żona pewnie nie wie w co ręce włożyć jeśli pracuje i zajmuje się 2 dzieci a ty wracasz do domu "zmęczony po pracy" i czekasz na obiad i jedyne obowiązki jakie wykonujesz bez proszenia to wyrzucanie śmieci i koszenie trawy.
Może to ty się jej raczej zapytaj czemu nie ma ochoty? Roszczeniowość I to w stosunku do czyjegoś ciała jeszcze nigdy nie rozwiązała tego problemu.
Żeby była intymność
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mirki na tagu #blackpill wyjaśniają wszystko co i jak działa z kobietami, ale wy ludzie dalej wolicie się oszukiwać. Powiedziałbym, że mi żal OPa, ale pewnie ten sam OP będzie hejtował przegrywa, za powiedzenie prawdy o dwulicowości kobiet.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): > Wyedukuj się na początek w komunikacji. Serio mówię. Przeczytaj czym są emocje, czym są potrzeby, w jaki sposób rozmawiać, na czym polega empatia. Popracuj nad swoim ego i spuść z tonu. Jak powiesz żonie że jesteś ciekawy co czuje, WYSLUCHASZ jej bez przerywania i proaktywnie

O ja cie... xDDDDDDDDDDDDDD A co ONA w tym czasie będzie robić?
On sie ma wyedukowac, doksztalcic, zrozumiec, byc emocjonalnym pamperesem A
  • Odpowiedz
Dla dobrego zdrowia psychicznego jest potrzebny seks przynajmniej 3 razy w tygodniu. Dobrze by było żeby chociaż jeden był z własną żoną.
  • Odpowiedz
ja 13 lat po ślubie, 2 dzieci..żona 39lvl - sex średnio 3-4x w tyg, w okresie wakacyjnym częściej, wliczając klasyk, oral, anal itd..ale podstawa to po prostu dobre relacje, drobne mile gesty które kobiety uwielbiają, wzajemne nakręcanie się, oczywiście długa gra wstępna, pieszczoty itd..dla mnie podstawa żeby to jej było dobrze wtedy czuje się w 100% spełniony jak ona jest spełniona..pogadaj z nią..nie ma sensu się obrażać..kup kwiatki, zaskocz ja i zainicjuj
  • Odpowiedz
Kobiety klasycznie, odwrócić kota ogonem, wyśmiać i stwierdzić "nie no, problemu nie ma, wymyśliłeś sobie". Jedna, jedna różowa napisała tylko, że coś tu śmierdzi kochankiem. Pozostałe zgodnie stwierdzają, że to facet jest źródłem problemu.


@buczubuczu: :D
Ja jako facet w bardzo podobnym wieku, stażu i hipotetycznie analogicznej sytuacji życiowej uważam tak samo jak różowe - większy problem dostrzegam ze strony OPa niż jego żony.

"nie no, problemu nie ma, wymyśliłeś sobie"
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ razzor91 przepraszam bardzo, a to żona pisze tutaj bo jej brakuje seksu?
Z takim podejściem roszczeniowym to płaczcie że wam się małżeństwa sypią, dojrzałość emocjonalna ludzi jest przerażająca.
Tak niech nie próbuje zrozumieć i szukać problemu. Samo się naprawi. Albo niech ją zacznie zmuszać do seksu. Albo zostawi, być może z korzyścią dla niej.
Zachowujesz się jak by związek zależał od jednej osoby, albo że wszystko musi
  • Odpowiedz