Wpis z mikrobloga

144 634,52 - 12,57 - 2,18 = 144 619,77

Wczoraj minął rok od kiedy zacząłem biegać. Wiec postanowiłem zrobić test na 10 km, jako dobrą bazę przed zbliżającymi się zawodami. Z uwagi na to, że trasa od początku jest pod górkę nie chciałem się za mocno zakwasić i biegłem po około 4:30, planem przyspieszenia po 3 km. Biegło się ciężko i kolejne górki wysyłały energię. Realnie udało mi się przyspieszyć dopiero na ostatnich 3 km. Czasy okrążenia oraz profil trasy wrzucam niżej. Ostatecznie udało mi się zrobić nowa życiówkę, która teraz wynosi 44:04. Dla przypomnienia pierwsze zawody jakie biegłem na 10 km odbyły się w październiku tamtego roku i ukończyłem je z czasem 47:27 z różnica taką, że tam profil trasy był płaski.

Wydaje mi się, że jakbym rozłożył lepiej siły to 44 minuty by pękły już wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
avesh - 144 634,52 - 12,57 - 2,18 = 144 619,77

Wczoraj minął rok od kiedy zacząłem b...

źródło: IMG_2887

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
od roku tylko biegasz i już po 2 m-cach miałeś 47 na 10? albo wcześniej biegałeś już albo coś oszukujesz. 5min na km do jest całkiem dobre tempo i większość ludzi tak nie biega.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reynolds: grywałem 2x w tygodniu w piłkę orlik/hala. W 2020 zerwałem ACL i dopiero rok temu w styczniu przeszedłem operacje rekonstrukcji. Rehabilitacja pare miesięcy i zamiast wrócić do piłki poszedłem w bieganie.
  • Odpowiedz