Wpis z mikrobloga

@tomaszk158: często jest to wina linii lotniczych a że w okolicy była burza kilka h temu jest lewar żeby nie płacić odszkodowań. Np. takie Eurowings ze złej pogody uczyniły regularny biznes
@ImeNs @Im_from_alaska: O, nareszcie jakiś konkret. Dzięki.

No dobra, pewnie nie mam racji, ale nawet jak był wetknięty to niekoniecznie się ładował. Można zmniejszyć poziom do którego samochód ma się ładować i v'oila, nie będzie się ładował. Jak wjadę i wyjadę z tym samym poziomem baterii to będzie ok?
"Podłaczona Tesla to szczęśliwa Tesla." Zamiast ciągnąć energię z baterii do zasilania komputera to ciągnie z gniazdka. Chyba jakbym sobie podłączył laptopa
@skalar_neonka Podłączanie się kamperem, przyczepą to OK, ale już samochodem elektrycznym w którym śpi już nie OK XDXDXD Gość pewnie spał w tym aucie, a namiot rozstawił żeby auto mu się nie nagrzewało, nie było błota na około auta. Wątpie żeby spał w osobnym namiocie, a drugi postawił specjalnie dla Tesli XD Januszami biznesu to bym prędzej nazwał właścicieli pola, którzy postawili ładowarki i myśleli że będą kasować właścicieli elektryków na jakieś
@Kolarzino z allegro to jest jeszcze gorzej, ludzie potrafią kilka razy dziennie wydzwaniać że im paczka nie przyszła, wystawiać negatywy bo poczta się spóźnia. Szczytem cebuli jest zamawianie na smarta, ludzie biorą np: produkt x za 38 zł i produkt y za 2 zł żeby wysyłka była darmowa, a po odebraniu od razu zwracają tańszy.
@agiller

@skalar_neonka: Ja jebe. Serio, czasem to nie potrafię ogarnąć jakie procesy myślowe zachodzą u takich ludzi. Cholerny nowobogacki jeszcze komentarze piszą żeby się zemścić.


@agiller jakie zachodzą? a takie jak u większości, czyli "Panie, ja tu zostawiam PIENIĄDZE czyli mogę wszystko!"
Weź idź nawet do galerii, do jakiegoś sklepu z ciuchami, ale takiego większego i z moralnymi cenami, zwróć uwagę ile rzeczy leży na ziemi, przecież to nie przeciąg czy
@doogroo2: Zabezpieczenie typowe 16A ale tam podłączają się klienci swomi przedłużaczami i kupi ktoś chińczyka z napisanym 16A a w środku przewód 0,25mm2 :D
@Yelonek: no ale co to za dywagacje xD jest czarno na białym napisane ZAKAZ ŁADOWANIA, bo widocznie właściciele mają jakiś powód. a rynek zweryfikuje czy warto taki zakaz trzymać w regulaminie czy nie,

nikt tym ludziom nie przykładał pistoletu do głowy, żeby musieli wybrać akurat ten camping. nie pasował im regulamin (chociaż pewnie go nawet na oczy nie widzieli xD), to niech jadą gdzie indziej
@skalar_neonka: Raty leasingu w górę, ceny prądu w górę, chłop chciał przyciąć na kosztach. Nie rozumiem jednego. Skoro już raz przeżyli kompromitację w małym gronie osób przyjezdnych, mogli sobie odpuścić komentowanie w necie. Tymczasem postanowili to uroczyście wynieść nie tyle na forum Polski, ale nawet świata postując kłamliwy komentarz. Współczuje dzieciom, mam nadzieje, że mądrzejsze od starych.