Wpis z mikrobloga

Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wieksze niż 5. Żaden to materiał na żonę czy matkę dla wspólnych dzieci. Trafiasz na taką laskę i od razu wiesz że to typowa lambadziara z wywiadów Pasuta, której całe życie zleciało kręcąc się wokół prymitywnych potrzeb. Fakt, ludzie sie rozstają i nie każdy związek musi się udać, jednak te 2 czy 3 lata spedzone u boku jednego chłopaka to minimum aby stwierdzić że laska nie traktuje seksu jako sportu i ma poważne zamiary wobec partnera z którym obecnie spółkuje.
Zmienianie chlopaków jak rękawiczki to nie tylko patologia, puszczalstwo i rozwiązłość, ale przedewszystkim brak szacunku do samego siebie i kolejnego partnera. Czystość u kobiet należy gloryfikować i nagradzać, a te które traktują swoje pochwy jak zlewnie powinny spotykać sie z ostracyzmem i odrzuceniem..
Także chłopy, miejcie wymagania! Szukajcie takiej z najmniejszym nalotem, a najlepiej to dziewicy. Tinder jest jak mc donald. Tanio i szybko, niekoniecznie smacznie.

#p0lka #blackpill #przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #randki
daeun - Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wiek...

źródło: temp_file5590533847764214452

Pobierz
  • 116
@AlienFromWenus: normalność definiowana jest przez normę, którą koleżanka linnior zdefiniowała inaczej i z której definicją się zgadzam.
Możesz naturalnie twierdzić że twoja norma jest twojsza i bardziej poprawna, ale nie jest to w stanie zmienić mojego postrzegania normy.
Dodam też że życie nie jest sprawiedliwe, a wymaganie żeby było #!$%@? dzieci i osoby autystyczne. Nie ma sprawiedliwości i nie będzie.
@Usmiech_Niebios:

Ja po prostu nie życzę sobie traktowania mnie przez pryzmat p0lek które zdradzają, dają doopy, oszukują i wrabiają w alimenty na nie swoje dzieci.

Gówno mnie obchodzi co ktoś przeżył, ja traktuję te osoby jak czystej kartki i oczekuje tego samego, a jeśli ktoś mnie traktuje jako kogoś kim nie jestem bo sobie coś ubzdural to ja się mszcze.
@AlienFromWenus: podchodzę do ciebie z założeniami że masz dwie ręce, jesteś kobietą w wieku produkcyjnym, umiesz pisać po polsku i sporą liczbą innych, w czym problem?
Mogę cię traktować na podstawie tego co napisałaś - że tobie chłopak telefon kupił, a kiedy zapytałem co mu kupiłaś nie odpisałaś nic - rozumiem że to partnerskie zachowanie? Czy ubzduranie bo nie wiem, trollowałaś?
Tak jak podchodząc do lwa mam z tyłu głowy że
@Usmiech_Niebios: gdyby mój niebieski podchodził do mnie w taki sposób jak ty do kobiet to bym go olała xD nie jesteśmy od tego by leczyć wasze traumy po byłych xD ile to było kłótni z mojej strony z niebieskim jak mi wyskoczył z tekstem "bo moja ex też tak mówiła" ? Powiedziałam mu co myślę o traktowaniu mnie przez pryzmat ex. Ja sobie nie życzę takich zachowań. Jak ktoś tego nie
gdyby mój niebieski podchodził do mnie w taki sposób jak ty do kobiet to bym go olała xD

Według niebieskich którzy patrzą na to co piszesz, tych normalnych właśnie to żadna strata.
Ale gdzieś pisałaś że w codziennym życiu jesteś zupełnie inna niż na wypoku, więc ok. Zakładam że do innych - np. mnie - to nie ma prawa się odnosić, cała reszta świata jest identyczna na wypoku i poza nim.

nie
@Usmiech_Niebios: nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?

I rzeczy oczywiste jak np miesiączkowanie to jest naturalne że można tak uznać ale "podchodzenie jak do lwa" to jest zarzucanie czegoś kobiecie czego NIE MASZ pewności że robi.
nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?


@AlienFromWenus: biorę, to akurat normalne że biedniejsze kobiety wiążą się z bogatszymi od siebie.
Naturalnie jakbym ja to napisał bez twojej odpowiedzi byłoby że jak to tak i że czysta kartka ale norma definiowana jest przez ogół a zatem przez statystykę.
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-12197685/Women-really-fancy-rich-men-blokes-focused-looks.html
https://www.news.com.au/lifestyle/relationships/dating/women-are-more-attracted-to-rich-men-study-finds/news-story/0f178b01c1ee666f2719efc3e043f296
nie jestem zły z tego powodu - to właśnie czysta karta. To norma. Ale
Dobra widzę że mam do czynienia z jakimś betonem który wszystko co napiszę interpretuje przez jakieś farmazony z wykopu.


@AlienFromWenus: przecież podałem ci artykuły które pokazują statystyki XD To kto tu jest betonem, ktoś kto podaje statystyki czy ktos kto je ignoruje?
@Usmiech_Niebios:

Dlaczego wy ciągle sracie tymi statystykami xD nic tylko wykresy, wykresy i wykresy, pod każdą dyskusją xD

Napiszę że nie podobają mi się dwumetrowi faceci - chooy, "w statystykach podano że kobietom się tacy podobają więc tobie też, tobie nie uwierzę i nie zaufam na słowo, bo ZDADYZDYGI I WYGREZY"

Twój wykres niczego nie wnosi do naszej rozmowy ale skoro to statystyki, brzmią mądrze, to trzeba je wklejać na siłę
Napiszę że nie podobają mi się dwumetrowi faceci - chooy, "w statystykach podano że kobietom się tacy podobają więc tobie też, tobie nie uwierzę i nie zaufam na słowo, bo ZDADYZDYGI I WYGREZ


@AlienFromWenus: naprawdę? Jak doszłaś do tego wniosku? Patrz co wyżej napisałem.

Czy mogłabyś być z biedniejszym partnerem? Oczywiście. Czy byłoby to "normalne"? Nie.

Czy to problemy ze zrozumieniem czy z ekstrapolacją?

Dlaczego wy ciągle sracie tymi statystykami xD
@Usmiech_Niebios: mylisz normalność z przeciętnością i "modą". Druga rzecz to wykres odnośnie bycia z bogatymi wziąłeś na podstawie mojej wypowiedzi, nie zastanawiając się nad powodem dlaczego nie mam za co mu czegoś kupić, uznałes mnie z góry za biedniejsza.
uznałes mnie z góry za biedniejsza.

nie bierzesz pod uwagę że ja może nie mam za co mu czegoś kupić?

@AlienFromWenus: powiedz mi jak należy z tobą rozmawiać? Przecież sama sobie zaprzeczasz.

mylisz normalność z przeciętnością i "modą"

Ależ nie, normalność jest definiowana przez rozkład normalny.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozk%C5%82ad_normalny
To twoja definicja zawiera w sobie wszystko i nic - co oczywiście czyni ją bezużyteczną.