Wpis z mikrobloga

Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wieksze niż 5. Żaden to materiał na żonę czy matkę dla wspólnych dzieci. Trafiasz na taką laskę i od razu wiesz że to typowa lambadziara z wywiadów Pasuta, której całe życie zleciało kręcąc się wokół prymitywnych potrzeb. Fakt, ludzie sie rozstają i nie każdy związek musi się udać, jednak te 2 czy 3 lata spedzone u boku jednego chłopaka to minimum aby stwierdzić że laska nie traktuje seksu jako sportu i ma poważne zamiary wobec partnera z którym obecnie spółkuje.
Zmienianie chlopaków jak rękawiczki to nie tylko patologia, puszczalstwo i rozwiązłość, ale przedewszystkim brak szacunku do samego siebie i kolejnego partnera. Czystość u kobiet należy gloryfikować i nagradzać, a te które traktują swoje pochwy jak zlewnie powinny spotykać sie z ostracyzmem i odrzuceniem..
Także chłopy, miejcie wymagania! Szukajcie takiej z najmniejszym nalotem, a najlepiej to dziewicy. Tinder jest jak mc donald. Tanio i szybko, niekoniecznie smacznie.

#p0lka #blackpill #przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #randki
daeun - Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wiek...

źródło: temp_file5590533847764214452

Pobierz
  • 116
@Mathas: no a ja znam facetów którzy pukają mężatki i czemu ich nie potepiacie ? Gdyby nie było dymaczy takich lasek to by nie były dymane proste
Ps oni wiedzą że to są mężatki i nadal w to ida
@TurboDynamo: no nigdy się nie dowie bo nikt nie ma napisane na czole ile osób tą osobę prulo , ja np jestem dziewicą i się każdy dziwi a moja koleżanka miała 10 mimo że bym nigdy nie powiedziała
@Linnior88: ale to nie o to chodzi tylko o cliche - o farmazon ktory slyszysz 10 raz, 100 raz
i to od osoby z ktora chce sie spedzac unikalny czas a nie marnowac czas na schemat, na nastepna gupia babe ktora mysli ze oszukala system bo znow byla krzywdzona i ktos jej w to uwierzy
Szukajcie takiej z najmniejszym nalotem, a najlepiej to dziewicy.


@daeun: w czasach rekonstrukcji błony dziewiczej zapomnij.
Z resztą piszesz na wykopie, gdzie jeden mizogin z drugim rzucą się nawet na madke 800 + pod warunkiem, że dostarczy mu nieco atencji
teraz mały plot twist większość kobiet prawdy ci nie powie a takie które miały dużo partnerów tym bardziej kłamią na początku xD powodzenia


@Linnior88: głupie pindy powinny brać za siebie odpowiedzialność i wchodzić w związki z facetami puszczalskimi, a nie kimś nierównym sobie
via Android
  • 0
@Rubbik nie, 5 partnerów od 18 do 30 roku zycia, licze tak po 2, 3 lata na zwiazek, uwzgledniam rowniez okres rozstania, okres "żałoby" i czas na poszukiwanie kolejnego bolca.
Jak sam przekroczysz liczbę 20 to nie będzie Ci tak przeszkadzało, że dziewczyna miała 10+ partnerów ;)
Wszystko zależne jest od perspektywy.

Imo lepiej jak miała w tym wieku 10 niż jakby miała 0-2.
Dziewczyna co 10 miała już wie że kiełbasa to tylko kiełbasa, a ta co miała mało będzie sobie wyobrażać jakby to było i poddawać w wątpliwość to czy się wystarczająco wyszumiała.