Wpis z mikrobloga

Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wieksze niż 5. Żaden to materiał na żonę czy matkę dla wspólnych dzieci. Trafiasz na taką laskę i od razu wiesz że to typowa lambadziara z wywiadów Pasuta, której całe życie zleciało kręcąc się wokół prymitywnych potrzeb. Fakt, ludzie sie rozstają i nie każdy związek musi się udać, jednak te 2 czy 3 lata spedzone u boku jednego chłopaka to minimum aby stwierdzić że laska nie traktuje seksu jako sportu i ma poważne zamiary wobec partnera z którym obecnie spółkuje.
Zmienianie chlopaków jak rękawiczki to nie tylko patologia, puszczalstwo i rozwiązłość, ale przedewszystkim brak szacunku do samego siebie i kolejnego partnera. Czystość u kobiet należy gloryfikować i nagradzać, a te które traktują swoje pochwy jak zlewnie powinny spotykać sie z ostracyzmem i odrzuceniem..
Także chłopy, miejcie wymagania! Szukajcie takiej z najmniejszym nalotem, a najlepiej to dziewicy. Tinder jest jak mc donald. Tanio i szybko, niekoniecznie smacznie.

#p0lka #blackpill #przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #randki
daeun - Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która w wieku 30 lat ma body count wiek...

źródło: temp_file5590533847764214452

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
Aż mi przypomniałeś pewną historię. Jest taki znajomek z liceum, Asperger i tak dalej. Chłop lat 30+. Tinder dla niego na nie, bo zdjęcia nie chce wrzucić, bo trochę trądzika niezaleczonego, bo 90 kg. przy 177 cm. wzrostu i on uważa, że to za dużo, ma chłop sporo kompleksów, ale pracujący, ma jakiegoś Punto do jazdy, czasem skuterkiem popitala, więc ogarnięty jest, mieszkanie po babci ma itd. Założył konto na sympatii. Zaznaczył
  • Odpowiedz
@Linnior88: a to mi nie chodzi o urwiska, tylko o wydobycie prawdy z człowieka xD Czytanie mowy ciała i mimiki mam dobre, bo zawsze ludzi obserwowałem, a nie każdy był szkolony w ośrodku szkolenia NKWD w Moskwie, aby klamac niczym agent xD
  • Odpowiedz
@daeun sugerowanie że którakolwiek kobieta powie ci prawdę XD . Można je słuchać i kiwać twierdząco głową ale w żadnym wypadku wierzyć w to co mówią albo się tym przejmować
  • Odpowiedz
@daeun: Choć sporo masz racji w tym co napisałeś. 30 latka i 30 partnerów na raz czy na dwa to jednak trochę taka niepokojąca okoliczność. Choć są wyniki lepsze niż ten. W drugą stronę to też działa. 20 latek co zna dobrze koleżanek anatomię co najmniej 10 w wieku 60 lat będzie dalej wybrednym starcem co będzie kochał skoki w bok. Natury nie oszukasz. Nawet jak wtedy na papierze pojawi się
  • Odpowiedz
@Krasparov: to zależy jak dobrze czytasz mowę ciała, mimikę i jak dużo technik znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bez powodu od niektórych lasek aż bije podświadomie redflagiem, mimo ze nie zna się jej
  • Odpowiedz
@Linnior88: tak jest
jest jeszcze gorzej
opowie ci historyjki o tym jak to kazdy typ ja bil i znecal sie nad nia
a potem to samo o tobie opowie nastepnemu XD

nie to ze ktos by dawal o to #!$%@? ale jak sobie czlowiek pomysli ze wlasna baba klamie w oczy to reka sama skacze XD
  • Odpowiedz
@Mathas: w końcu siedzi na wypoku i poważnie udziela się na tagu bozym. Czego się spodziewałeś? Te wypowiedzi trzeba brać przez palce i filtrować w dzbanku do wody.

Zero szacunku z jej strony i strony koleżanki do chłopa. To jest dobry znak, brak szacunku. Zapisujcie to, bo to red flag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slec22: prawda jest taka że większości i tak się nigdy nie dowiesz co kobita robiła albo robi
A najgorsze są te które się tak ładnie podlizują to jedyna wskazówka jaka dam , jeśli laska jest zbyt milutka to ona taka jest do wszystkich więc autentycznie lepiej wziąć wiedźmę
  • Odpowiedz
@twardy_kij: nie bo mnie jeden akurat bil i to była prawda tacy też się zdarzają
Nie można zakładać od razu że ktoś kłamie no chyba że twierdzi że ja bilo 10 ciu to już ciężko
  • Odpowiedz
@Linnior88: aj dobra, tlukl jak konkubine i to za nic

slyszalem to ze 2 razy, raz od kolezanki baby i potem o sobie ten sam "skrypt"

a nie jeszcze wieki temu z 1 raz kiedy mnie taka szara myszka walila w rogi konkretnie

wiadomo ze rozne sa sytuacje ale za czesto slyszalem ta sama historyjke, tylko do niej imiona zmieniaja XD
  • Odpowiedz
@Valfoutre: uwielbiam takie komentarze xD Przegrywy mają jakąkolwiek reprezentacje wyłącznie na wykopie i w necie, w życiu to te normiki codziennie sobie w was #!$%@? wycierają, a wy uszka po sobie i kupa w gaciach xD Płacz dalej xD
  • Odpowiedz