Wpis z mikrobloga

Kolega chciał się oświadczyć. Kupił pierścionek, wycieczkę na weekend do Włoch no i był tak przerażony tym wszystkim, że postanowił poradzić się najlepszej przyjaciółki swojej dziewczyny.

Wiecie co najlepsza przyjaciółka zrobiła? Powiedziała dziewczynie, że podczas tego wyjazdu będą oświadczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec stwierdziła, że chciała dobrze, aby wybadać grunt, czy przyjmie, aby on się nie zawiódł i jednocześnie, czy ona chce w takim miejscu.

#bekazpodludzie #podludzie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #kobiety
  • 39
  • Odpowiedz
@30062018: no i co z tego, że się wygadała? Przecież w dalszym ciągu to mogła być super wycieczka, a dziewczyna mogła udawać że nic nie wie, przecież i tak by się domyśliła, bo żaden facet nie kupuje nagle z dupy weekendu do Włoch. #bekazpodludzi tag słuszny xD
  • Odpowiedz
@larine: plis, jak były by bilety w fajnej cenie na weekend do Włoch, a szczególnie na Sycylię to zastanawiał bym się tylko nad tym w której knajpie będę jadł i co pozwiedzać mogę tym razem. A nie czy kupić bilet na weekend.
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: oczywiście, że nic złego. Tylko widać tu, że koleś się postarał. Chciał jak najlepiej, a ta z zazdrości mu to #!$%@?ła. Do tej pory miał do niej zaufanie i zapytał o radę i wszystko #!$%@?ła. Takiej to życzyć tylko stania przy zmywaku!
  • Odpowiedz
  • 55
@choochoomotherfucker no może i nie muszą, ale on chciał, żeby były niespodzianką i miał do tego pełne prawo. I zniszczyć planowaną pewnie od kilku tygodni jak nie miesięcy zareczynową wycieczkę niespodziankę to po prostu chamstwo.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: w otoczeniu komentujących niespodzianka była widocznie popularna. Moje przyjaciółki z 'oswiadczyny niespodzianka' miały więcej radochy i gadały o tym więcej od tych, które wiedziały o planowanych oświadczynach.

Na youtube nawet trans-dziewczyny z całego świata się jarają jak im się oświadczają znienacka. Girl happy vibe
  • Odpowiedz
@sberatel: Odezwał się gość z ręką pół życia na własnym #!$%@?.

Sam przy oświadczynach się stresowałem w Uj. Baby są głupie, pół życia razem, a głupia zawsze może powiedzieć nie, bo jej hormony coś odawaliły, albo 5 minut wcześniej zobaczyła Chada i to z nim buduje w głowie cudowny związek.
  • Odpowiedz