Wpis z mikrobloga

Kolega chciał się oświadczyć. Kupił pierścionek, wycieczkę na weekend do Włoch no i był tak przerażony tym wszystkim, że postanowił poradzić się najlepszej przyjaciółki swojej dziewczyny.

Wiecie co najlepsza przyjaciółka zrobiła? Powiedziała dziewczynie, że podczas tego wyjazdu będą oświadczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec stwierdziła, że chciała dobrze, aby wybadać grunt, czy przyjmie, aby on się nie zawiódł i jednocześnie, czy ona chce w takim miejscu.

#bekazpodludzie #podludzie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #kobiety
  • 39
@choochoomotherfucker: Bo tak się przyjęło. Swoją drogą różowe właśnie przyzwyczaiły się, że oświadczyny są na jakiś wyjazdach. Więc ja to zrobiłem inaczej tak, żeby się tego nie spodziewała. Cały tydzień w***** swoją różowa, a później wbiłem jej na chatę z pierścieniem. Zaskoczenie 100% :P Ryczała ze szczęścia :P
@30062018 przypomniało mi się że dwa lata temu oświadczyłem się tydzień przed urodzinami różowej a kilka dni po oświadczynach pisze do mnie jej koleżanka że podobno chce zaprosić różową na kolację i czy COŚ specjalnego planuję bo różowa już wcześniej marudziła że się nie oświadczam.
@niko444: od zaręczyn do ślubu daleka droga, zaręczyny to taki gest wykreowany przez komedie romantyczne
Chlop się wykosztuje a za pol roku związek i tak się rozpadnie
@Krabonara: czyli cos co mozna miec bez slubu, albo z drugiej strony zeby potem miec problem z rozwodem, zeby moc stracic polowe majatku , zeby stracic kase na wesele zeby ciotki mogly potanczyc, i jeszcze klaniac sie przed księciem bo bez kosciola nie wypada
Wiecie co najlepsza przyjaciółka zrobiła?


@30062018: Chłop jak ma najlepszego przyjaciela to ma najlepszego przyjaciela. Kobieta jak ma najlepszą przyjaciółkę, to ma też najbliższą rywalkę, #!$%@? ale to tak działa. No i nic nie psuje związku dwóch ludzi, jak psiapsiółki różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - >Wiecie co najlepsza przyjaciółka zrobiła?

@30062018: Chłop jak ma najlepsze...

źródło: comment_1608079491p1VGxrQJ8qt3KJj0kxkyDn

Pobierz
@Etman1939: Dlaczego się oświadczyłeś, skoro masz takie złe zdanie o kobietach?

@ZielonyRozpustnik: W którym miejscu widzisz "#!$%@?"? Zadałam tylko pytanie w temacie, którego nie rozumiałam. Wcześniej szukałam wyjaśnienia w google, ale nic nie znalazłam, zapytałam też kumpla, to tylko zaśmieszkował, że oświadczyny muszą być w miejscu publicznym na oczach setek osób xD To kogo miałam zapytać, jak nie wykopków?
@choochoomotherfucker: masz racje, przepraszam. zle zinterpretowalem Twoje komentarze. no wiec postaram Ci sie odpowiedziec
oswiadczyny nie musza byc niespodzianka, ale tez nikt tego nie zabrania. ludzie sami decyduja jaka forme wybiora bo moga i chca. wierze tez, ze skoro decyduja sie na zareczyny to znaja partnerke na tyle dobrze, by wiedziec jaka ona preferuje forme - czy chce byc zaskoczona czy jednak przygotowana. tematy zareczyn tak czy siak sa obgadywane w
@30062018: ale o co pytał przyjaciółki, czy jego miłość przyjmie oświadczyny? Jak On jest tak "bystry i pewny siebie" to nie zdziwiłbym się gdyby odmówiła. Jak gość nie ma świadomości, że nie ma przyjaźni między kobietami bo jak wchodzi samiec to it's over to wiele nauki jeszcze przed nim.