Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: Głosowanie na konfę jest ok - o ile się ma pewność że nie wyjdą poza 5% - im mniej głosów pójdzie na tą ruską dzicz tym lepiej dla Polski - oni już się nie kryją z tym że idą do żłoba, już się układają z PiSem - później tylko membuc powie, że to nie konfa się układa z pisem tylko ramię narodowe
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: mało mnie on interesuje. Jestem zdania że skrajne ugrupowania, czy to lewicowe, czy prawicowe to porażka i co najwyżej karma dla mas. Ale chyba bym już wolał jakieś lewicowe ugrupowanie niż pro rosyjską konfederację.
  • Odpowiedz
@moonlisa Problem z kompasami jest taki że politycy jedno mówią a drugie robią.
Przecież u nas ludzie którzy płakali że łamana jest konstytucja nie mieli problemu głosować za łamiącą podstawowe prawa człowieka ustawą "mieszkanie za pomówienie"
  • Odpowiedz
@patryk_66 serio ludzie muszą robić jakieś quizy na kogo maja głosować? xD

Mi wystarczy wiedzieć, że Lewica w 2004 roku sprywatyzowała ośrodki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, które były wybudowane z naszych podatków przez państwo.

Dziwnym trafem, jeśli zobaczymy kto siedzi w zarządzie, to są to posłowie Lewicy, którzy teraz ciągną kasę z NFZ (z naszych składek) do swoich łap.
Żeby zrobić zdjęcie rtg tracę 3 tygodnie i mam 3 wizyty zamiast jednej.
No,
  • Odpowiedz
@garbaty33:

głosuje się na drugą partie w sondażach, jest to optymalne, czyli na 90% ko i elo


W ten sposób tylko utrwalasz ten patologiczny system. Nasze partie funkcjonują w oparciu o pieniądze wypłacane z budżetu panstwa, a ich wysokość jest uzalezniona od procentowego wyniku w wyborach. Otóż jeśli nie masz na kogo zagłosować, to najlepiej głosować na partie antysystemowe. Mniejsza o to z której strony sceny politycznej, byle antysystemowa.
  • Odpowiedz