Wpis z mikrobloga

@patryk_66: Problem z tym kogo wybrać jest niestety bardzo poważny.

PiS - bezwzględnie odpada.

Lewica - bezwzględnie odpada.

KO - nie ufam temu ugrupowaniu ani jeśli chodzi o kwestię migracji ani o kwestie dalszego zbrojenia Polski; boję się kompletnej stagnacji jeśli chodzi o kwestie strategiczne (np. atom); jest to partia bez kręgosłupa i wizji, na szczeblu międzynarodowym biernie podążająca za wyznaczonymi przez innych trendami.

Konfederacja - dostaliby mój głos, gdyby nie
Dałem sobie spokój z głosowaniem w ten sposób i wybiorę jakąś mniejszą partie która odpowiada moim poglądom. Wbrew temu co próbują nam wmówić najwięksi gracze to nie jest zmarnowany głos tylko sygnał że pewna opcja ideologiczna jest potrzebna

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitety

tu wszystkie komitety jakoś we wrześniu kończy się zbieranie podpisów i będzie wiadomo na 100% kto wystartuje
co do aborcji z gwałtów, w Polsce ich praktycznie nie ma.


@obserwator_nsa: to jaki problem pozwolić na usuwanie ciąży z gwałtu? Podobno nie jesteś zamordystą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patryk_66:

Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.
@Ogau:
to jaki problem pozwolić na usuwanie ciąży z gwałtu? Podobno nie jesteś zamordystą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Uważam, że aborcja dla ciąży z gwałtów czy z poważnymi wadami letalnymi powinna być legalna. Poza tym, osobiście w ogóle bym nie ruszał kompromisu aborcyjnego. Obie strony były niezadowolene i to był przykład właściwego kompromisu.