Wpis z mikrobloga

@missioncritical

>Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym?


ja nie winię pieszych, ale zasada ograniczonego zaufania każe mi zawsze spoglądać na boki kiedy przechodzę przez drogę.


Czyli nie wiesz nawet czym jest zasada ograniczonego zaufania.
@arais_siara

Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym? Nie wiem jak można winić w tej sytuacji pieszych.


Tutaj każdy zawsze to robi na każdym skrzyżowaniu. Nie dostaniesz innej odpowiedzi bo ci ludzie nie mają jaj by przyznać się, że faktycznie tego za każdym razem nie robią.

Edit: o, doczytałem wątek i oczywiście miałem rację. Każdy jeden się
@bylem_zielonko: ja jednak wolę eliminację szkodliwych dla społeczeństwa jednostek niż dziczenie społeczeństwa. Społeczność zawsze będzie lepsze od zwierzęcego terytorializmu.

P.S. Zostawiam kluczyki w aucie idę w tango z osobami którym mogę ufać. Przykro mi tylko że nie każdy ma takie szczęście. Staram się zawsze zwalać winę na ruskich. Tak na ruskich. Oczywiście że ruscy nie przyjadą i nie zniszczą świeżego przystanku. Kiedyś byli, zgwałciki kilka - kilkadziesiąt kobiet i zostawili geny
@LM2525

ja to nawet na jednokierunkowej patrzę w obie strony, tyle mam zaufania do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I dobrze bo przecież ktoś może cofać na jednokierunkowej.
@arais_siara odpowiem ci jak to wygląda u mnie: jadąc samochodem wiem, że jestem w klatce i czuję się w miarę bezpiecznie, przechodząc przez jezdnię, nigdy, ale to kurva nigdy, nie zacząłem przechodzić zanim nie miałem pewności, że samochody zwalniają.
Według mnie to trzeba tłumaczyć tak:
-wiesz, że są pijani kierowcy?
-tak, wiem
-czy wiesz, że możesz spotkać naćpanego kierowcę
-tak, mam tego świadomość
-to na #!$%@? się pchasz na pasy nie mając
I żeby nie bylo, w tym wypadku jest to w 100% wina cwela w BMW, nie ma co do tego wątpliwości.


@exoone: I żeby nie było, w tym wypadku jest to w 100% wina rekina w morzu że odgryzł ręke jak człowiek ją na siłę pakował do wody, nie ma co do tego wątpliwości.
@arais_siara typie, jak ty nie umiesz oceniać czy auto zwalnia, czy #!$%@? pakę przez miasto, to weź nie wychodz z domu i przestań #!$%@?ć, że pieszy nic nie musi, oprócz patrzenia się na zielone światło. Jeden debil będzie pisał tak idiotyczne rzeczy jak ty, a drugi debil w to uwierzy i ktoś przez ciebie zginie.
Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym? Nie wiem jak można winić w tej sytuacji pieszych.


@arais_siara: No nie są winni, ale wystarczyło by spojrzała w lewo i by mogła żyć.
I teraz nie ważne co tam sobie wymyślisz, to drobny gest łbem w lewo to jest coś, co powinno być wpajane od małego, A NIE
Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym?


@arais_siara: tak, też się należy rozglądać, gdyby nie to to 2 tygodnie na skrzyżowaniu przy wjeździe do Piły już by mnie nie było. Tir przejechał na czerwonym kiedy ja już wjeżdżałem na skrzyżowanie na zielonym.
Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym? Nie wiem jak można winić w tej sytuacji pieszych.


@arais_siara: Porównywanie samochodu do pieszego w przypadku zielonego światła jest absolutnie nietrafione, bo to zrównywanie Goliata z Dawidem. Jak samochodem wjedziesz na pełnym gazie w tłum, to ci wszyscy nieszczęśnicy rozwalą się jak pionki od kręgli, natomiast Tobie, jako kierowcy,