Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne jak osoby typu @BayzedMan jęczą coś o mechanizmie działania rosyjskiej propagandy, typ nabił prawie 60k akcji w półtorej roku tylko pod tagiem ukraina i ma tupet wypowiadać się o drugiej stronie xDDD
Na szczęście Ukraińcy prą do przodu i złomują kolejne hordy dziczy spod Uralu, jedyny minus jest taki, że będzie więcej spamu od tego przygłupa i jego bandy.
#ukraina #rosja #wojna
  • 62
Normalnie bym nic do niego nie miał, ale pamiętam jego agresję i wyzywanie od onuc oraz szczucie jednych na drugich. Niestety dużą część wykopu go słuchała i każdy kto wspomniał że Polska przede wszystkim powinna dbać o swój interes w tym całym konflikcie, to był atakowany. Smutne, że tak łatwo ulegamy propagandzie.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni o, czyli cos sie zmienilo? Pomaganie Ukrainie nie jest w interesie Polski? Pomijam fakt, ze co bylo do oddania
@bombastick: Dlaczego używasz zwrotu, który zupełnie nie pasuje? Chyba rozumiesz termin fajnopolak, to chyba powinieneś wiedzieć co oznacza fajnokremlak. Rusek, który nienawidzi rosji i działa na jej niekorzyść (σ ͜ʖσ)
to jest płatny troll


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: to jest płatny troll tylko nie ukraiński a rosyjski XD

Jego aktywność na samym początku wojny była antyukraińska/prorosyjska, przecież on był jedną z pierwszych osób, które zostały tutaj nazwane onucą XD
Po prostu później wymyślił, że jak stworzy multikonta typu Groover i zacznie sam ze sobą kręcić gównoburzę, to zabije całą dyskusję na temat Ukrainy. I trzeba przyznać, że mu się udało, bo od momentu jak
@ZuluScout: dziękuję ʕʔ. Trochę kulawe te wykresy, ale zobaczyłem wpis i chciałem szybko odpisać, a akurat były gotowe. Normalnie trzeba dodać jeszcze aktywność ze znalezisk i dodane wpisy, ponazywać co jest na osiach, itd., tylko że zrobienie nowego trwa kilkanaście minut (musi przynajmniej raz przemielić wszystkie .jsony, bo nie tworzyłem oddzielnej bazy danych z wynikami) no i nie spodziewałem się takiego odzewu xD

@KaiserBrotchen w punkt,
@Wraczek ich jest wielu, niemożliwe żeby to robił jeden człowiek :D
Najbardziej #!$%@?ł/li mnie kiedy wykop darł łacha z informacji że Gówniany Midas Sasin ma coś tam koordynować w sprawie odbudowy na Ukrainie a on bie bardzo ogarniał o co chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Poprosiłem go o komentarz pod znaleziskiem o rajdzie pijanego Ukraińca, cisza jak makiem zasiał. A przecież w każdym narodzie znajdą się czarne owce i jest to promil całości, ale nawet tego honor nie pozwolił mu napisać. Powinien już dawno spaść z rowerka.


@Wraczek: Mam cie na czarno gosciu, nie dostaje powiadomien xD
Z reszta patrz nawet mi sie nie w to wchodzic
Pobierz BayzedMan - >Poprosiłem go o komentarz pod znaleziskiem o rajdzie pijanego Ukraińca, ...
źródło: xsadsadsa