Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne jak osoby typu @BayzedMan jęczą coś o mechanizmie działania rosyjskiej propagandy, typ nabił prawie 60k akcji w półtorej roku tylko pod tagiem ukraina i ma tupet wypowiadać się o drugiej stronie xDDD
Na szczęście Ukraińcy prą do przodu i złomują kolejne hordy dziczy spod Uralu, jedyny minus jest taki, że będzie więcej spamu od tego przygłupa i jego bandy.
#ukraina #rosja #wojna
  • 62
  • Odpowiedz
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: Wrzucanie obrazka i wyzywanie od rusków jest oznaką niskiej inteligencji. Zapewne nie masz nawet jakiegokolwiek argumentu, który mógłbyś wnieść do tematu? Mogłeś wejść rzeczowo i normalnie do konwersacji, ale troll pozostanie trollem co nie? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wrzucanie obrazka i wyzywanie od rusków jest oznaką niskiej inteligencji. Zapewne nie masz nawet jakiegokolwiek argumentu, który mógłbyś wnieść do tematu? Mogłeś wejść rzeczowo i normalnie do konwersacji, ale troll pozostanie trollem co nie? ¯\(ツ)/¯


@ZuluScout: No, mowienie ze krym jest po wlasciwej stronie to przeciez tylko takie wlasne zdanie xdd
https://wykop.pl/link/7180953/pucz-w-nigrze-nowa-wojna-w-afryce/komentarz/118180479/czy-ktos-powiedzial-wojna#118182193

Albo usprawiedliwianie bombardowania jakiegos szpitala co pobiera krew
https://wykop.pl/link/7177037/wojna-w-ukrainie-wolodymyr-zelenski-rosja-uderzyla-w-centrum-krwiodawstwa/komentarz/118127607/centrum-krwiodawstwa-w-ktorym-miescil-sie-sztab-wojska-o-o#118133549

To tylko takie wlasne zdanie
  • Odpowiedz
@ZuluScout: No, mowienie ze krym jest po wlasciwej stronie to przeciez tylko takie wlasne zdanie xdd


@BayzedMan: nie wiem czy zauważyłęś, ale na tym gifie krym jest na konturach mapy ukrainy, no chyba że twierdzisz że powinien być rosyjski. Ewidentnie masz problemy z procesowaniem języka polskiego

Albo usprawiedliwianie bombardowania jakiegos szpitala co pobiera krew


I żadne usprawiedliwianie, ale jak zaczyna się pieprzyć infrastrukturę cywilną z wojskową, to jest mocno nie
  • Odpowiedz
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: dobra saszka,lecisz na czarną bo po polsku potrafisz sklecić tylko jedno/dwa zdania naraz i które jest do tego pustym frazesem albo wkleić obrazek (xD)

Gadaj sobie do ręki, i podszkol się w języku polskim to może jakąś dłuższą wypowiedź zdołąsz napisać. Może oficer prowadzący da trochę hrywień na lekcje.
  • Odpowiedz
@Rad-X: Hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 1,5 roku wojny mogę napisać elaborat o ruskich szpionach w internecie. Byłbyś jednym z wielu skarpetosceptyków siejących zamęt. Ale po co? Wojna się zaraz skończy, a was wywiozą na front. Ja będę pił kapuczinę, a ty będziesz walczył o życie w okopie. Po co się produkować?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Ten komentarz o Krymie odnosił się do gifu akurat, który rzeczywiście po zobaczeniu gifa należy do Ukrainy. Drugi komentarz dotyczy sytuacji z początku wojny w którym ktoś z cywili zrobił zdjęcie ciężarówek armii UA co było przy centrum handlowym. Jak wiadomo amunicja precyzyjna zazwyczaj była używana do niszczenia infrastruktury krytycznej z różnymi skutkami i do niszczenia skupisk wojsk co akurat ruskim nie wychodziło. Nikt tutaj nie będzie bronił tego co
  • Odpowiedz
nie wiem czy zauważyłęś, ale na tym gifie krym jest na konturach mapy ukrainy, no chyba że twierdzisz że powinien być rosyjski. Ewidentnie masz problemy z procesowaniem języka polskiego


@Rad-X: Tutaj moj blad masz racje, zgubilem kontekst gdyz tylko pobieznie przejrzalem twoje komentarze, a tam "mapa ukrainy" o ile mozna to cos bylo nazwac mapa.

I żadne usprawiedliwianie, ale jak zaczyna się pieprzyć infrastrukturę cywilną z wojskową, to jest mocno nie
  • Odpowiedz
@Rad-X: Sugerowales, ze w centrum chowali wojsko, umniejszasz w ten sposob rosyjskim zbrodniom, tyle.


@BayzedMan: Nie sugerowałem, tylko stwierdziłem fakt jaki był że wojsko ukrainskie chowało wojsko w centrum handlowym otwartym dla cywili.

Potem wielki płącz był że rosjanie ostrzelali to samo centrum bo wyciekło to w nagraniach cywilnych do neta. A w oficjalnych komunikatach później pomijali ten fakt używania go do celów militarnych
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ej masz więcej takich wpisów w "Teczce" na mnie? Może daj tu już te linki hurtem i wytłumaczę ci wszystkie nieścisłości i niedopowiedzenia

Przynajmniej wyjdziesz na debila tylko w tym wątku
  • Odpowiedz
ej masz więcej takich wpisów w "Teczce" na mnie? Może daj tu już te linki hurtem i wytłumaczę ci wszystkie nieścisłości i niedopowiedzenia


Przynajmniej wyjdziesz na debila tylko w tym wątku


@Rad-X: Przypomiało mi sie dlaczego na czarno u mnie wyladowales, pisales o tym ze ukraina sprzedaje bron rosji w czasie wojny, co jest prawda ale w kilku %, bo ban na sprzedaz broni wprowadzono w 2014 roku i bron w
  • Odpowiedz