Wpis z mikrobloga

@Egasil Jajko akurat miałem kupować i posiada kumpel. Bardzo prosty i niezawodny sprzęt. Silnik to wręcz legenda Suzuki. Chłodzony powietrzem, regulacja zaworów na śrubki, pozycja bardzo wygodna, bo nie jest to sport. Bardzo fajna i niedoceniana maszyna przez charakterystyczny wygląd. Można ja za to kupić w bardzo dobrych pieniądzach. Ten motocykl ma chyba bezkonkurencyjny stosunek ceny do tego, co oferuje. Fajny, elastyczny R4 dysponujący mocą 92KM.
  • Odpowiedz
@Egasil Niechcący CBF600 xD Ale jak wtedy jajka szukałem, to były same strupy w promieniu 200km. Trafiłem w bardzo dobrym stanie Hondę, salon Polska, finalnie jestem bardziej zadowolony, niż się spodziewałem. Do jazdy w dwie osoby jest zdecydowanie lepsza, niż Jajko.
  • Odpowiedz
ja bym chyba wziął zzr, imho po mieście się szybciej zagrzeje. jak byś więcej jeździł poza miastem to jajko.
generalnie to ciężko w tej kasie coś innego sensownego wziąć pod uwage
  • Odpowiedz
imho po mieście się szybciej zagrzeje. jak byś więcej jeździł poza miastem to jajko.


@barteck: Ale co to ma do rzeczy? xD Przecież jajko się szybciutko nagrzewa, to silnik chłodzony powietrzem i olejem xD
  • Odpowiedz