Wpis z mikrobloga

To jest dziwne, ale w jeden dzień wpadłem w kompletny dół, bo uświadomiłem sobie, że od wielu lat jestem w czarnej doopie i nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Teraz już to wiem, że przegrałem i prawdopodobnie przegram resztę życia.

Facet w wieku 31 lat, mieszkający z toksycznymi rodzicami ze względów finansowych, związek na odległość, który już dawno miał skończyć się wspólnym mieszkaniem, ale kochany PiS wyrypał ceny kurników w kosmos. Beznadziejna ciężka, słabo płatną maksymalnie stresująca praca w beznadziejnej firmie. Brak jakichkolwiek bonusów od życia, w domu bieda, rodzice niezaradni zero startu, nawet z komunii kasę mi zabrali.

Jestem facetem, bezdzietnym w wieku produkcyjnym, więc wpadłem w najgorsze gofniane czasy, rządu, który dba tylko o emerytów, kobiety, dzieci. Nigdy, ani razu w życiu nie miałem szczęścia, nie dostałem złotówki, na którą sam nie musiałem tyrać, żadnych bonusów, żadnych 500 plusów, żadnych bonów, ulg, zwolnień, zasiłków, prezentów, muszę na to wszystko tylko tyrać. Moja sytuacja jest taka, że niby mam dużo kasy w akcjach, ale tak na prawdę to jest wyciulane latami wyrzeczeń i trybu mnicha gofno.

W pracy mobbing i targety takie, że już jest po mnie. Poza tym straciłem motywację nawet, żeby wcisnąć klawisz, bo takie g zarabiam, a zaległości rosną. Powiecie, żebym zmieniał prace, ale już straciłem motywacje, ostatnie lata stresu, nauki, żeby takie gofni zarabiać odebrały mi siły. Na mieszkanie nie ma szans, bo PiS zrobi wszystko, żeby nieruchy wywaliły w kosmos, bo dbają tylko o emerytów, starych i siebie, mnie mają w doopie. Przez kredyt 2 procent jestem w plecy już 200-300 k na mieszkaniu, które chciałem kupić z dziewczyną jak ona skończy studia i pójdzie do pracy, bo natychmiast głupie lemingi rzuciły się na to i deweloperzy podnieśli ceny kurników. I ja człowiek, który przez 5 lat uczył się na temat inwestowania, giełdy, analizy, mam taki sam zwrot z inwestycji jak mój wujek buc i alkoholik z wykształceniem średnim, który kiedyś stwierdził "kupię se nieruchy...hehe...bo są pewne". Jak ja kur...nie lubię takiego głupiego farta, który trafia się ludziom, którzy na to nie zasługują.

Chodzę tylko do roboty tyrać na laski, które są ciągle na macierzyńskich, wychowawczych, chorobowych. Przychodzą do roboty jako klepaczki w excelu i mają gówniana kasę, ale mogą przyjść napić się kawy i pogadać i poczuć jak dyrektorki, bo mąż zarabia 20-30 tysięcy na remontach na emigracji w Skandynawii.

Jak ja bym chciał kur...chociaż raz dostać coś w prezencie, jakiś bonus od życia, a nie że tylko #!$%@? i mam kłody pod nogi od systemu, bo jako facet mam tylko tyrać i zdechnąć.

Wpadłem w depresję i nie mam motywacji do zmian, już za dużo harowałem na darmo ostatnie lata, uczyłem się i nie wysypialem.

#pracbaza #korposwiat #przegryw #depresja #redpill #blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #nieruchomosci #inwestycje #gielda #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 151
@Ynfluencer: Wariacie, to nie siedź tyle na wikopie. Zamiast baitów powieści pisz, może zostaniesz drugą Tokarczuk.

A to co piszesz tu jest nawet mniej wiarygodne niż Twój wpis który mi się ostatnio przewinął (inny bait) że z dziewczyną się pokłóciłeś bo nie chciała Ci zdradzić sekretu jak śpi się 6 godzin dziennie zamiast 8 czy coś takiego.
Wtedy myślałem, ok nie do przebicia. A jednak, myliłem się ( ͡° ͜
@For_Emma: To już możesz mieć z czystym sumieniem zamawiać, bo zrobiłem w chooy w życiu dobrego dla ludzi i spotkałem się tylko z niewdzięcznością, roszczeniowością i chęcią wzięcia całej ręki po daniu palca. Więcej nie zrobię.
@Ynfluencer narzekasz, że inni mają darmowe profity a możesz sam przecież wziąć bk2 (państwo dopłaca Ci do mieszkania). Sorry, ale trzeba samemu wyciągnąć rękę i zadbać abyś miał dobrze. Te dopłaty są znacznie więcej warte niż te 800+. Problem najpewniej jest w tym, że nie potrafisz podjąć decyzji a jeśli serio masz taką kasę to już jedno wielkie iks de.
@Ynfluencer: wyprowadz sie od rodziców. To jedna z najwiekszych glupot jakie slysze - ludzie wiedza, ze ktos jest toksyczny, zle wplywa na ich zycie i ich blokuje, ale mieszkaja z tym kims dla zaoszczedzenia paru groszy. Zycie jest zbyt krotkie by spedzac je z osobami toksycznymi. Nawet jesli sa naszymi rodzicami, a raczej wtedy tym bardziej.
@Ynfluencer: jakbys byl takim geniuszem to neuron by ci sie aktywowal ze kredyt na 2proc przy obecnej inflacji to zajebisty deal. Dodatkowo mogles wziac taki kredyt bez wkladu wlasnego (lol). No ale trzeba bylo dzialac wczesniej... ludzie ogarnieci mieli porezerwowane mieszkania na start programu. I zeby nie bylo, ja nie jestem beneficjentem tego tworu, dobre mieszkanie trafilo mi sie wczesniej i zwyczajnie celuje w jego szybka splate na zwyklym, drogim kredycie.
I ja człowiek, który przez 5 lat uczył się na temat inwestowania, giełdy, analizy, mam taki sam zwrot z inwestycji jak mój wujek buc i alkoholik z wykształceniem średnim,


@Ynfluencer: nie chce nic mowic, ale nie pomyslales o tym, ze lepiej wyjdziesz jakbys te 5 lat zainwestowal w nauke rzeczy potrzebnych w fajniejszej pracy niz bawienie sie w gielde?