Wpis z mikrobloga

Zawsze toczy się gównoburza na temat naturalnych przemian, ile można osiągnąć, gdzie są limity itd. Tak to wygląda w moim przypadku. Pierwsze zdjęcie jakoś po półtora miesiąca treningu, więc już delikatne newbie gains wchodziło, drugie zdjęcie po 3 latach. 20kg wagi różnicy naturalnie. Plus był taki, że zaczynając od chudego szczura nie musiałem redukować, więc przez większość czasu leciał permabulk. Może nie jest to spektakularna przemiana 17 latków z instagrama, ale tak to już się żyje na tej wsi.

Z diety to głównie białka pilnowałem i mniej więcej dziennego kcal. W planach jest dorzucenie z 10 kg przez następne lata, przebicie 600kg total i jakieś starty w trójboju. Tło zakryłem, żeby nikt nie porównywał mnie wzrostowo do sprzętu AGD albo nie pytał o zapach w gniazdku #pdk

I oczywiście najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gym total:
SQ: 190kg
BP: 130kg
DL: 230kg

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj #dieta #pokazforme #chwalesie albo #zalesie
Hershel - Zawsze toczy się gównoburza na temat naturalnych przemian, ile można osiągn...

źródło: xDD

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@M83_: delikatnie, głównie na dupie i udach mnie zalewa, później idzie w brzuch, góra tłuszczu nie widziała xD Jakieś lekkie minicuty były, ale takie raczej wynikające z większej aktywności w lecie
  • Odpowiedz
  • 1
@SpierdotripEnthusiast: 23 rocznikowo

@M83_ zależy co znaczą efekty. Gdzieś po pierwszych 3 miesiącach znajomi zauważali, że jestem większy. Jakoś po 2 latach sylwetka nabrała już takich kształtów i teraz idzie praktycznie tylko rozmiar, chociaż np. dopiero po przekroczeniu 120kg na klatę klatka zaczęła łapać taką głębokość i napinać się na środku.

@LumiereApacz priv ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz