Wpis z mikrobloga

@Krupier: Jak nie jest? PWN definiuje chociażby 'XD" jako słowo. Słowa mogą być częścią zdań, a nawet mogą same stanowić równoważnik zdania. To czym jest słowo bez znaków przestankowych w wypowiedzi pisemnej, jakimś niewiadomym czymś, co sobie dryfuje tak o w przestrzeni? xd.
Mógł mieć wywalone na przecinki, ale pewnie w szkole miał więcej kolegów od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@poloyabolo: Może mieć wywalone w rozmowie prywatnej i mi nic do tego, ale nie może mieć wywalone w miejscu publicznym.

Skoro ma wywalone, to znaczy, że jest niechlujem. Poza tym wypowiedzi publiczne mogą być krytykowane, bez względu na powód.
Jak nie jest? PWN definiuje chociażby 'XD" jako słowo. Słowa mogą być częścią zdań, a nawet mogą same stanowić równoważnik zdania. To czym jest słowo bez znaków przestankowych w wypowiedzi pisemnej, jakimś niewiadomym czymś, co sobie dryfuje tak o w przestrzeni? xd.


@Brn1129: to sobie doczytaj bardziej to PWN zanim zaczniesz komentować i znowu się wymądrzać, ok? ;)
@Krupier: No dobrze, to teraz wykaż mi, że po emotikonach nie używa się znaków przestankowych.
Pa na to:
xD?
xD!
xD.

Wręcz słychać różnicę.
I tak ogólnie, znalazłem właśnie przykład użycia 'XD' na angielskim wikisłowniku bez żadnych kropek;).
A ty? Podrzucisz jakieś linki do opracowań odnośnie interpunkcji w odniesieniu do emotikon? Jeśli takie w ogóle istnieją, bo przypominam, że mówimy o języku potocznym i w sumie cała ta dyskusja jest jałowa,
No dobrze, to teraz wykaż mi, że po emotikonach nie używa się znaków przestankowych.


@Brn1129: odpisałem ci już na to.

Pa na to:

xD?

xD!

xD.


Wręcz słychać różnicę.


@Brn1129: bynajmniej. ¯\(ツ)/¯

I tak ogólnie, znalazłem właśnie przykład użycia 'XD' na angielskim wikisłowniku bez żadnych kropek;).


@Brn1129: brawo ty. Tylko co mnie obchodzi jakiś wikisłownik?

I znowu - cudzysłów, nie apostrof.

A ty? Podrzucisz jakieś linki do opracowań odnośnie
No dobrze, to teraz wykaż mi, że po emotikonach nie używa się znaków przestankowych.

Pa na to:

xD?

xD!

xD.


@Brn1129: Na logikę... Wyobraź sobie, że to, co piszesz, mówisz.

Najpierw wypowiadasz jakiś tekst i dopiero po zakończeniu mówienia (po kropce lub innym znaku przestankowym) śmiejesz się czy gadasz, naprzemiennie parskając śmiechem?

Kiedy o coś pytasz, to najpierw twierdzisz, potem parskasz śmiechem, a dopiero potem zaznaczasz, że to było pytanie?

Interpunkcja
Boli? Ma boleć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@poloyabolo: Twój wyjątkowo niski iloraz inteligencji powoduje, że wymyślasz ból, który nie istnieje? To rodzinne czy tylko ciebie to dopadło?

Nie wiem, co ma mnie boleć i z jakiego powodu, farmazoniarzu.
@visas Ta miss jest paskudna. Czerwone krwiste szminki są brzydkie. Włosy ma zapięte do tyłu zamiast rozpuścić co uwydatnia czoło.
Dodatkowo te zmarszczki mimiczne na twarzy od sztucznego uśmiechania się. I te paskudne pomalowane brwi wyglądają jak sztuczne i jak by były krzywo
@krucjan: beka beką. Ale ten chłop jest specyficzny. Nie odpowie dlaczego to robi, ani też nie wrzucił gifu czy filmiku, bo filtry już tutaj nie pomogą i zostaje montowanie przy zdjęciach