Wpis z mikrobloga

Mam dylemat.

Kupiłam mieszkanie w wielkiej płycie. Obecnie jest remontowane ( podwieszane sufity, pomalowanie na biało całego mieszkania, wymiana drzwi wewnętrznych, cała kuchnia wraz z meblami itd). Zastanawiam się czy sprzedać czy wynająć.
Mieszkanie ustawne / na dwie strony z osobna kuchnia.

Uważam że na sprzedaż w tym roku to będzie dobry czas a wynajem wiadomo - inwestycja tak szybko się nie zwróci.

Co uważacie?

#wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniewielkaplyta #inwestycje #pytanie
  • 18
Zastanawiam się czy sprzedać czy wynająć.


@sylwia-SS: Pytanie czy potrzebujesz nagle kilkaset tysięcy złotych w gotówce? Jak dla mnie mieszkanie jest bezcenne. Mieszkanie to stabilność psychiczna, nikt ci go nie ukradnie, nie czujesz strachu że je stracisz. Mieszkanie zapewni lepszy start twoim dzieciom itd.
@sylwia-SS: Jeśli chcesz to zdradź jakie. Chodzi mi o same perspektywy. Dziś był wpis, że ktoś przeprowadza się do FAJNEGO powiatowego. Ja w swoim województwie mogę wskazać takie perspektywiczne gdzie ludności przybywa i budują bloki oraz takie dziury gdzie podejrzewam że wartośc tych mieszkań na serio spadnie.
@sylwia-SS: Też bym sprzedał, zwłaszcza że inwestujesz te pieniądze, a kredyty drogie.
Podkarpacie ma teraz największe bezrobocie w PL, ALE będzie mniej wyludniał od średniej oraz jest blisko państwa z ktorego przyjeżdżają do nas miliony ludzi.
@sylwia-SS: sprzedawać ASAP jakiemuś frajerowi, bo jak UE wdroży swoje pomysły to wielka płyta będzie niesprzedawalna (i obklejenie bloku styropianem nie pomoże).

Tym bardziej, że to nie miasta top 3, bo w nich to może ma sens trzymać coś w dobrej lokalizacji.