Wpis z mikrobloga

Janek Janek... Janku.

Byłem na Twoim wczorajszym live. Oczywiście Ty nie wchodzisz na wykop. Wszyscy youtuberzy nie wchodzą na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaciekawił mnie bardzo wątek Justyny, która według Ciebie jest chora na głowę. Szkoda, że nie rozwinąłeś bardziej tego tematu.

Cały czas bawi mnie jak próbujesz wszystkim udowodnić, że Ty nie masz problemu z pieniędzmi, a pieniądze szczęścia nie dają.
A co według Janeczka jest szczęściem? Podróże i poszukiwania! A wiecie co było kilka miesięcy temu? Jankowi zalał się wykrywacz, gdyby nie pomogły odyńce (i pożyczyli Ci drugi wykrywacz) to gówno byś miał, a nie poszukiwania. A co się wydarzyło w ostatnich dnia pobytu w Szwecji? Jankowi zalała się kamera. Gdyby nie kanał "życie na wsi", który chce Ci dać za darmo kamerkę Hero 4, abyś podpromował ich kanał, to też byłyby nici z nagrywania w przyzwoitej jakości z wody. Byłbym zapomniał o tym systemie do nurkowania - no tak, przecież też go masz dzięki uprzejmości widzów. A szkolenie nurkowania? Też przeprowadzi je koleś, który chce podbić sobie zasięgi.

Już nie wspomnę, o powerbanku, lodówce czy innych bzdetach.

Musisz zrozumieć, że to szczęście, które dały Ci Odyńce i widzowie mogłeś załatwić sobie sam! Gdybyś tylko miał pieniądze. Kumasz? To co nazywasz swoim szczęściem, czyli wyjazdy i poszukiwania mógłbyś zrealizować za pomocą kasy. To nie pieniądze są źródłem szczęścia, tylko rzeczy, które możesz sobie za tą kasę kupić. NP. PALIWO DO DOBLO XD Czuję się dziwnie pisząc to, ale po wczorajszym live wydaje mi się, że Ty tego nie rozumiesz xD

Pojawił się też temat wyjazdu do Chorwacji z Chylusiem i #korsir. Ładnie Janek wybrnął, że nie wiedziałby z kim wolałby pojechać ponownie. XD Po czym - kilka minut później - stwierdził, że On już nigdy z nikim nie pojedzie na wyprawę XD.
Ogólnie zaczynam podejrzewać, że Janek zaczął coś odwalać jak Korsir przyjechał, dlatego Chylozaur się zawinął stamtąd.

Miałem też napisać o tym całym zlocie #odyn ale @xaro już dodał screen z komentarzem
(https://wykop.pl/wpis/72657097/typowy-yaneczek-gejzpasji-yanek)

Ogólnie najbardziej rozbawił mnie fragment, w którym mówiłeś o tym, że nie potrzebujesz pieniędzy na opał, bo masz go za darmo. Jak za darmo zapytacie? Ano Janeczek jeździ po Warszawie i zbiera stare deseczki, listewki, szafki i palety. Zwozi to na działkę i potem tym pali w swoim kominku :)
#yanek #gejzpasji
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@Dizel_AHTUNG: No właśnie nie! Sam wczoraj mówił, że potrzebuje 45tys na przeżycie roku wraz z podróżami. 4 miesiące pracuje 8 miesięcy jeździ i szuka. No to jakim cudem mieszkając w Warszawie nie znajdzie pracy NA CZARNO za 5tys do ręki? + zasiłek dla bezrobotnych dajmy na to 1000zł miesięcznie. To przecież wychodzi 12k+20k=32tys.

45-32=13tys

To albo ja źle liczę, albo Janek coś nie halo, ale jest to niemożliwe, żeby uzbierał TYLKO
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Nie zapominajmy o żydzeniu kasy od widzów.

Ten chłop to największy piotruś pan w uniwersum. Do tego fałszywy wobec kumpli i widzów. Utyty i blondas to chociaż się lubią i faktycznie wspierają.
  • Odpowiedz
Ano Janeczek jeździ po Warszawie i zbiera stare deseczki, listewki, szafki i palety. Zwozi to na działkę i potem tym pali w swoim kominku :)


@Zoltafik: A potem przez takich ludzi co to nie potrafią normalnie palić w kotłach / kominkach to państwo każe zmieniać kotły na jakieś "eko" bo przecież stare to kopci i śmierdzi.. Jak się nie potrafi palić poprawnie to przy farelkach #!$%@? siedzieć
  • Odpowiedz
@Zoltafik: W ogóle nie zauważyliście, że w tym uniwersum nikt normalnie nie pracuje? grubas jeździ i szuka złota i chu wie czego, Blondasek po studiach też pracy się nie ima, Stary woli zgrywać kowboja w kapeluszu ze śmietnika, Gejmen i Łysy prowadzą ten durny sklep xD (chociaż nie sądzę, że mają tam dochody jakiekolwiek sensowne). Ogólnie nastała jakaś moda na je.bany.ch leni, którzy innym mówią i pokazują, jak mają żyć!
  • Odpowiedz
  • 0
Nie zapominajmy o żydzeniu kasy od widzów.


Ten chłop to największy piotruś pan w uniwersum. Do tego fałszywy wobec kumpli i widzów. Utyty i blondas to chociaż się lubią i faktycznie wspierają.


@zdrajczyciel: Skoro @Korsir już polubiłeś komentarz to może coś dodasz od siebie skoro Janek już nie chce z Tobą podróżować?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hayate25: Normalna, czyli na umowę, z wynagrodzeniem, z ubezpieczeniem, z benefitami i przede wszystkim normalnie płatna. Wokół ludzi, którzy oglądają tych nierobów wyrósł mit, że YouTube tak cudownie płaci... Przestańcie się oszukiwać, bo to gówno prawda. Wystarczy ruszyć łepetynką, by wiedzieć, że gruby bierze wszystko na firmę braciszka... paliwo, usługi i inne rzeczy, no.. chyba, że jest tak cwany jak @mocnyvlog i lubi oszukiwać :)
  • Odpowiedz