Wpis z mikrobloga

#kononowicz Takie pytanie do koalicji anty Olgierdano. Co was tak właściwie motywuje do działania przeciwko? Ból o jego charyzmę? bycie bezpośrednim? Posiadanie jakiegoś kręgosłupa moralnego(jakkolwiek chcecie to zdefiniować). Widać u niego konkretne działania, a tu jakieś memy, przeróbki, gibanie się w czerwonym skafandrze. Co was tak właściwie napędza?
  • 42
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska: ja mogę mówić za siebie, kibicowałem mu aż do momentu jak zaczął kłamać, nie można mnie nazwać jakis team antyolgierdano bo nie podejmuje żadnych działań ale jak zacząl kłamać jawnie to mnie zaczął #!$%@? i to nie tak od razu bo jak miał ten 1 odpływ subow co mu z 16k na kilka k spadło to jeszcze uważałem go za normalnego gościa ale jak zaczął pisać o tym, że Sradek
  • Odpowiedz
@Major_Gross: Nie chce nikogo bronić. I nie wiem jakie są Twoje priorytety jako obecnego na tagu. Może ma coś za uszami, też nieraz nie godziłem się z jego sposobem zachowania, ale dąży do zamknięcia tego kabaretu około szkolnego. To, że złapie jakiś donejt, IMO należy się. Zobacz co wyrabiają inni, np. moderujący "należący" do zmarłego kanał.
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska On jest doskonałym demagogiem i jego charyzma polega na tym, że umie pociągnąć za sobą stado baranów bez własnego zdania, którym imponuje. Jest typem prowokatora, sam czepia się ludzi, szuka zwady, sporów i sprzeczek. Jak tylko zadzieje się jakaś afera, nawet niekoniecznie związana stricte z nim, to natychmiast się odpala i podczepia - byle sie powymądrzać. A sam cóż, usuwa/banuje/ukrywa komentarze które go krytykują i które nie są zgodne z jego
  • Odpowiedz
ale dąży do zamknięcia tego kabaretu


@Bentaur_Z_Cielska: nie, nie dazy i to jest problem. Tworzy iluzje, ze dazy by ludzie go sponsorowali. Tworzy niepotrzebne wojny i probuje dominowac cale srodowisko swoja narracja - najlepszy przyklad to jak kompletnie zsabotowal spotkanie Szczesnego na twitterze skupiajac cala uwage na sobie.

Nawet ta akcja z kebabem o ile smieszna, jest zalosna (juz pomijam szczanie pod drzwiami) - jezeli to sa te dzialania, ktore wedlug
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska: przynależność do jakiejś koalicji to może za dużo powiedziane, ale gościu jest bardzo toksyczny i agresywny. Uwielbia popadać w jakieś dziecinne konflikty i poniżać innych ludzi samemu sobą niewiele reprezentując, z tego powodu za nim nie przepadam
  • Odpowiedz
jeszcze


@pyczasty: przecież miałeś go iść i tłuc? To chyba rzucanie słów na wiatr. Charyzma? Nie widziałem Cię ani w SDR, ani na YT, twoja twarz, oprócz wziętej z filmu "maska" jakoś nie krąży w internecie. To o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska: po 1 w mojej wypowiedzi nie ma nic o donejtach więc czemu o tym piszesz bo ja o tym nigdy nic nie napisalem (każdy wpłaca gdzie chce) a po 2 to, że ktoś jest parówa jak Kosno nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla kogoś innego. Ja napisałem co mi w nim nie pasuje czyli kłamstwo i to notoryczne oraz pozowanie na osobę która nie jest.
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska: goścoi i co?nic nie kalkujesz... pobiłbym go i co? Zle odczucia masz. Taki olgiegrano to jest dla mnie na 2 ciosy ale nie zadam mu ich, bo bardzo siebie szanuję. Myśłiszlisz ze obiby mnie? No nie wiem
  • Odpowiedz
probuje dominowac cale srodowisko swoja narracja - najlepszy przyklad to jak kompletnie zsabotowal spotkanie Szczesnego na twitterze skupiajac cala uwage na sobie


@duzoprzeklinam: o to to

a potem jest wielki foch ze te ich nasiadowki nie byly o nim
przeciez kazdy wie kto zrobil najwiecej
kazdy wie kto jest najwiekszy XD

normalnie borek z kanalu sportowego, rozsiadl sie gowna kloc na caly ekran i "podziwiajcie mnie"
  • Odpowiedz
@Bentaur_Z_Cielska: a to akurat proste jak #!$%@?. Chociaż od nich tego się nie dowiesz. Jedno słowo - interakcja. A Olgierdano nie potrzebnie wchodzi w te dyskusje. Po rafałkowemu: 5 wpisów typu wiolka i łukaszek=odpowiedź Ola. No to zaraz naruchają ich 10, bo zauważyli że działa. Musisz zniżyć się do ich poziomu żeby to zrozumieć. Nie mają z kim porozmawiać, niczego nie potrafią wnieść do dyskusji to nawet jak Olgierd tylko wymieni
  • Odpowiedz