Wpis z mikrobloga

@pablo397: A ile tych wysiedzianych miejsc z pampersami? Kilkadziesiąt, mam tu na myśli tak z minimum 30. Kilkanaście znalezionych jesienią, potem kolejne zimą. Teraz nie ma nic, bo SG zaczęła patrolować nasz las.
  • Odpowiedz
@wazka666 ciekawe czy Holland też tak myślała i pokazała prowokacje ze strony Białorusi i próby sforsowania granicy przez "uchodźców" i ich agresję, czy tylko chlip chlip biedne matki trafiały na zwyrodnialców z SG. Nie wiem choć się domyślam
  • Odpowiedz
Akurat na początku było bardzo duźo matek z dziećmi. Nawet w lesie na podwórku rodziców wielokrotnie znajdowaliśmy wysiedziane miejsca, a tam pozostawione dziecięce pieluchy.


@peszek_leszek: Tak spotykałaś te miejsca nieustannie, pieluchy, dziecięce buciki, wysiedziane miejsca...tylko zupełnie przypadkiem nigdy nie miałaś ze sobą telefonu żeby zrobić zdjęcia.
Nie powiesz też gdzie to dokładnie jest. Ot taki przypadek jak w każdej na szybko wymyślonej historyjce. Ciekawe czy widziałaś też Ibrahima od 6 dni
  • Odpowiedz
Kilkadziesiąt, mam tu na myśli tak z minimum 30. Kilkanaście znalezionych jesienią, potem kolejne zimą. Teraz nie ma nic, bo SG zaczęła patrolować nasz las.


@peszek_leszek: Zero zaskoczenia, było ale się zmyło, dowodów nie ma ale trust mi bro xD
30 miejscówek w lesie, toż to już wędrówka ludów, oczywiście wszystkie z pieluchami wiadomo xD
  • Odpowiedz
obszar SG Dubicze Cerkiewne


@peszek_leszek: Niezły obszar, ale już powiedziałaś, że nic tam teraz nie ma no booo SG kontroluje XD
Wrzuć te zdjęcia pieluch, nie musi być z 30 miejsc, 3 wystarczą xD
  • Odpowiedz