Wpis z mikrobloga

Drugi raz takie coś widzę. Dwa pociągi tego samego przewoźnika dojeżdżają w tym samym czasie tylko innymi trasami.
Pierwszy raz zdążyło mi się to w Olsztynie. Stoję na peronie i czekam na pociąg do Ełku gdy widzę że ten stoi na innym. Myślę sobie, że zmienili peron bo remont dworca. Idę i wsiadam do niego. Jeszcze zwróciłem uwagę czy aby na pewno to polregio. Po pół godziny skapnąłem się, że to inna trasa. Bardziej na około.
Dodatkowo w Ełku 5 minut przed przyjazdem właściwego pociągu odjeżdżał pociąg do Białegostoku. Mimo że to było przedłużenie tego kierunku. Przez co, żeby dotrzeć do Osowca musiałem te 30km zrobić na rowerze. No jakiś debil układał rozkład jazdy.
#kolej #polregio #kolejedolnoslaskie #wroclaw #olsztyn
volodia - Drugi raz takie coś widzę. Dwa pociągi tego samego przewoźnika dojeżdżają w...

źródło: temp_file2692465858845902649

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_koracz odsyłam cię do sytuacji z Olsztyna. Jeśli nie wiesz ze jakiś geniusz ustawił dwa pociągi i jeden wjedzie na peron to możesz pomyśleć, że zmienili peron.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_koracz ręce mi opadają. Jak wiesz, że są dwa pociągi to zwrócisz uwagę.
Przy każdym pociągu zapisujesz sobie numer i sprawdzasz czy to aby na pewno ten?
  • Odpowiedz