Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie? Nawet jeśli zna się kogoś już parę tygodni czy miesięcy, to jak takiej osobie zaufać?

#zwiazki #fobiaspoleczna #przegryw #tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie?


@mirko_anonim: sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.
Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z kimś do mieszkania.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Czy nie boicie się że nowo poznana dziewczyna zabije was w nocy albo okradnie lub jedno i drugie?


@mirko_anonim: sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.

Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z kimś do mieszkania.


@Tata_Kasi:

Jak dziewczyna się nie boi to znaczy że jest niebezpieczniejsza niż facet

sam nie boję się, ale czasem zastanawiam się czemu dziewczyna się nie boi.

Tak sobie myślę gdybym był dziewczyną to chyba nigdy nie poszedłem z kimś do mieszkania


@Tata_Kasi: Przecież ona może się bać, że ją zgwałcisz (bardzo mało jest u nas popełnianych morderstw) a jeżeli idzie do Ciebie ruchać się to znaczy że gwałty nie będzie ¯\(ツ)/¯
a jeżeli idzie do Ciebie ruchać się to znaczy że gwałty nie będzie ¯\(ツ)/¯


@negtner: tak, gwałtu nie będzie. I ogólnie myślę że tej dziewczynie nic nieprzyjemnego się nie przytrafiło więc się nie boi.
Albo boi się ale co ma zrobić, jakoś trzeba żyć