Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale co ci do tego kto jaki telwfon używa? xD część ludzi dostaje najnowsze telefony z pracy i jebią nas te cyferki. xD mam wrażenie że niektórzy zatrzymali się w 2010 gdzie ludzie patrzyli na to jakie telefony używali xD
  • Odpowiedz
bo iphone robi o wiele lepsze zdjęcia.


@lukiboss: To nie chodzi o to żeby telefon robił za Ciebie zdjęcie tylko żeby użytkownik robił takie jakie chce. Dobry aparat to taki, który pozwala własnoręcznie ustawić ekspozycje a nie taki co robi i w trybie auto nakłada kolorowe filtry.
  • Odpowiedz
  • 2
@kidi1 co pasmo ma do ilości kanałów? jak chcesz ze słuchawek stereo uzyskać wielokanałowy(wraz z górnymi) dźwięk przestrzenny?
  • Odpowiedz
@Kic3k: A co ma ilość kanałów do Dolby Atmos? Mam Dolby Atmos w tablecie do filmów i jakość dźwięku przy włączonym jest dużo lepsza bo equalizer pozwala na więcej niż bez tej funkcji.
  • Odpowiedz
  • 1
@kidi1 może jeszcze powiesz że do dolby atmos wystarczy jeden głośnik? czy podłączasz stereo i myślisz że to już atmos?
  • Odpowiedz
A widzisz ten napis? No to wygoogluj sobie ceny tego sprzętu.


@kidi1: Wielki pan fotograf który myśli że w telefonie od ksiałomi jest choć 1% optyki Leica, przecież jak tak napisali to nie kłamią xD
L3gion - >A widzisz ten napis? No to wygoogluj sobie ceny tego sprzętu.

@kidi1: Wiel...

źródło: tak_bylo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Kic3k: A co ma ilość kanałów do Dolby Atmos? Mam Dolby Atmos w tablecie do filmów i jakość dźwięku przy włączonym jest dużo lepsza bo equalizer pozwala na więcej niż bez tej funkcji.


by myśleć o dolby atmos potrzebujesz minimum 7 głośników (pomijajac suba) w tym dwa muszą być umieszczone na suficie,
to co masz w tablecie to rozbudowany equalizer nie dolby atmos xd

daj znać gdy usłyszysz z tego tableta
  • Odpowiedz
Hahaha nawet mi was nie zal androidowcy. A tymczasem iPhone 15 pro za 5999


@fanmarcinamillera: Zapomniałeś dodać, że to jest najdroższy model Xiaomi, a ten iPhone Pro za 6k to bazowy model, gdzie topowy będzie kosztować dwa razy tyle.

  • Odpowiedz
szanujący się fotograf, a na pewno wzięty, to by raczej mieszkał na ciut ciekawszym osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Warcomx: A skąd wiesz jakie to jest duże?
  • Odpowiedz