Wpis z mikrobloga

XDDDD psiarze to podludzie - ta łysa pała weszła do biedronki z żoną i z psem (który najwidoczniej zmienia się w coś innego po wzięciu na ręce). Przysapal się do ochroniarza, który go upomniał że jest zakaz, do menedżera który zakazał kasjerkom skasowania go, do kasjerek i do jakiegoś młodego któremu powiedzieli że da im pieniądze i on za nich z tego zapłaci a ten im odpowiedział żeby "wypie*dalali, że tu się przychodzi bez psa, a jak im się coś nie podoba to drzwi są otwarte". Po wyjściu spruł się do tego młodego i chciał go lać jak śmie tak do kobiety mówić i pytał z jakiej dziury przyjechał że się tak do jego żony zwrócił. A i jeszcze powiedział że w ch*ju ma ludzi uczulonych na psa, że jak im się nie podoba to mogą do sklepów nie chodzić #warszawa #bekazpodludzi #psy #psiarze
pieknylowca - XDDDD psiarze to podludzie - ta łysa pała weszła do biedronki z żoną i ...

źródło: IMG_20230913_205110

Pobierz
  • 61
@Wincyyyyj: no ale jak bierzesz jakiekolwiek zwierzaka to się na to wszystko godzisz, bo to jest oczywiste. Miałem psa, mam kota i nigdy by mi nie przyszło do głowy narzucać komuś, że ma być lubić obśliniony czy oklejony sierścią. Mi to akurat w ogóle nie przeszkadza, to tylko te raczej nieszkodliwe bakterie, no ale czaję, że niektórzy wolą się trzymać z daleka od kociej kupy.
@pieknylowca Raz byłem na spacerze z psem mamy i chciałem przy okazji kupić tylko #!$%@? papier toaletowy żeby w kółko nie łazić. Wzialem gnojka na ręce, pobiegłem po papier i szybko do kas samoobsługowych. Było mi głupio jakbym z bomba latał.
A i jeszcze powiedział że w ch*ju ma ludzi uczulonych na psa, że jak im się nie podoba to mogą do sklepów nie chodzić


@pieknylowca: klasyk, jak można oczekiwać ludzkiego zachowania od kogoś kto wyżej ceni psa od innego człowieka? Psiarze i kociarze w miejscach publicznych to są zwykle Himalaje hipokryzji
a pies te 2 minuty wytrzyma, wręcz dobrze mu zrobi żeby uczył się tego typu manewrów.


@ruda_stuleja: kretynizm. Pełno psów w te 2 min umarło albo była porwana. Zostawia się w domu albo się w ogole nie bierze psa jeśli jest się przegrywem bez wystarczającej ilości wolnego czasu
@Wincyyyyj Ty napisałeś to na portalu gdzie wykopki bronią wypuszczania kotów na dwór i czasami nawet się chwalą jak im przyniesie "prezent" w postaci martwego szczura xdddddd to dopiero syf, grzebie w kuwecie z gównem z masą pasożytów a potem ładuje się do łóżka, na blat i na stół xd W całym domu #!$%@? gównem i kocimi szczytami, które zresztą walają się w całym domu zbrylowane że żwirkiem xdddd
@pieknylowca: ale to jest problem systemowo kulturowy. Taki psiarz nie rozumie, że robi coś nie tak. Nie rozumie, bo dla niego to, że nie trzyma psa na łańcuchu to już jest wystarczająco, a jak pies potrafi dać głos to mówi się o nim w Polsce, że jest "wytresowany".
Imo powinna być obowiązkowa tresura psa jak to ma miejsce w niektórych krajach dodatkowo OC na psa i wtedy problem by się skończył.