Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, plz nie bijcie

TL;DR: W raz z przyjaciółmi tworzę platformę konkursową i chcę zebrać trochę feedbacku więc zrobiłem kod "MIREK", który daje 5 PLN, żebyście mogli potestować moje dziecko bez wydawania pieniędzy. Finał obecnego konkursu będzie w tą niedzielę, bawcie się i testujcie :D

THERUSH.pl

Pracuję przy projekcie, w którym odtwarzamy Brytyjskie BOTB - każdy wskazuje pozycję piłki na zdjęciu, potem robią to sędziowie (osoby ze świata sportu) i osoba, która jest najbliżej otrzymuje nagrodę przypisaną do punktu, który jest najbliżej. Spoko opcja dla osób, które ogarniają piłkę nożną.

Rozkminiliśmy to tak, że nie ma możliwości zwiększenia szansy ze względu na ilość postawionych punktów, bo nawet w przypadku remisu, gdy dwa punkty są w tej samej odległości, to sprawdzamy kolejne punkty osób remisujących lub w przypadku ich braku dajemy im nowe zdjęcie i jest dogrywka. Nie ma opcji na ustawkę bo potem publikujemy wyniki i punkty. Sędziowie nie widzą koordynatów miejsca w którym stawiają swój punkt.

Pierwsze dwa konkursy zakończyły się sukcesem, w pierwszym chłopak dostał 35k zł a w drugim również poszła gotówka, w wysokości 10k PLN.
Narazie się rozkręcamy i mamy makro skalę (około 2k punktów w każdej rozgrywce), więc jest wysoka szansa na wygraną. Jeśli lubicie konkursy lub loterię to ta nasza, z punktu prawdopodobieństwa wygląda dużo lepiej od innych (ʘʘ)

A no, i teraz mamy uruchomiony trzeci konkurs, kończy się w tą niedzielę 17 września około 18:00. Będzie live z rozdania nagród.

Jak byście mieli jakieś pytania to walcie xd

Łapcie też kod "MIREK" na darmowe 5 PLN, działa tylko na nagrody rzeczowe takie jak IPhone 14 Pro itp. Możecie pofiltrować w wyszukiwarce.
Kod możecie dodać na stronie z płatnością. Ograniczyłem go do 100 sztuk, więc kto pierwszy ten lepszy xd.

Linki do paru nagród rzeczowych:
IPHONE 14 PLUS 256GB

IPAD PRO M2

XBOX FORZA FIFA

Film opisujący jak to działa:
https://www.youtube.com/watch?v=IIYudecOFsQ

No i jak byście chcieli zobaczyć jak przebiega finał i wręczenie nagrody:
WRECZENIE NAGRÓD

Pozdrowionka
#cebuladeals #promocje #konkurs #rozdajo #gry #ciekawostki #iphone #ipad #xbox #fifa #pilkanozna #sport #rozrywka #rado
arkadiuszl4g - Siema Mirasy, plz nie bijcie

TL;DR: W raz z przyjaciółmi tworzę platf...

źródło: Screenshot 2023-09-14 at 13.41.17

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz