Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?
Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobieta...
źródło: interracial-young-couple-black-woman-white-man_201836-2547
  • 76
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?


@mirko_anonim: Ogólnie to są ale chyba mniej aniżeli obecnie są zainteresowane obcokrajowcami kobiety. U kobiet popularyzuje się obecnie model polegający na "eksperymentowaniu" i to głównie zagranicą. Laska co nie romansowała na erazmusie to pewnie rasistka.U chłopa trochę strach, że zainwestuje, a potem mu wszytko ucieknie zagranicę.
Ale myślisz, że kobieta z innego kraju jest jakaś wyjątkowo lepsza? Bo nie sądzę. Mężczyźni są bardziej roztropni przy wchodzeniu w związki, a z kimś z obcego kraju trudniej się porozumieć. Mimo wszystko szansa na udany związek z Polką jest chyba największa, przynajmniej pozornie.
@mirko_anonim Niedawno zakończyłem dwu letni związek z finką. Mieszkaliśmy najpierw w Krakowie, potem w Helsinkach . Więc zdarza się. Ale to białą europejka,brązowe i czarne mnie brzydzą. Nawet Hiszpanki
@Luigi93: to ja ważę 75 i się czuje jak wieloryb wszędzie widzę laski chude jak patyk dosłownie nie wiem gdzie ty żyjesz chyba w buszu albo na jakiejś mega zadupiastej wsi gdzie mieszkają tylko dopasione Haliny
@TypowyZakolak: no nie za bardzo ukriana ma kulturę nawet bardziej podobna do Turcji niż polski , w Polsce kobieta jest samodzielna na Ukrainie więcej kobiet które się zachowują jak córka nie partnerka i facet na wszystko pracuje a jej wypłata to tylko i wyłącznie jej wypłata na której facet nie ma prawa położyć ręki
@danielobiadek: z większością się zgodzę, ale jednak minimalna muskulatura do średniej jest raczej uniwersalnie pozytywnym atrybutem. Bycie tłustym czy nawet skinny fat uroku nie dodaje, a chcąc byc dociętym przy zerowej muskulaturze jest się kompletnym patyczakiem co chyba jeszcze gorsze. Niski bf to nie tylko ciało, ale też ostrzejsze rysy twarzy, choc przyznam, że niektórym niekoniecznie to służy, ale to raczej rzadkość.
Bycie lekko przypakowanym pedzlem w obcislych ciuszkach nie jest tez uznawane za atrakcyjne na zachodzie. Polski facet ma w ogole zerowe pojecie o tym, co jest atrakcyjne.


@danielobiadek: o to tak z ciekawości co jest atrakcyjne dla kobiet zachodu? Co sprawia, ze ogarniety facet z Polski ma easy mode w USA i czy ten easy mode tyczy sie tylko latynosek/murzynek/azjatek czy też ichniejszych Julek?