Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?
Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobieta...

źródło: interracial-young-couple-black-woman-white-man_201836-2547

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
polak łysiejący biedak


@190chad: Gdybym mial pisac jakis poradnik dla Polaka szuakajacego zagranicznej loszki, to w pierwszym punkcie dalbym finasteryd. Faceci na zachodzie faszeruja sie tym gownem od lat i bez niego tez by mieli opinie zakolakow.
  • Odpowiedz
@Linnior88: niby coś w tym jest ale to Germanie mają Alice Schmidt czy Alishe Lehmann, a my mamy..Ewę Swobodę?
Ogólnie większość kobiet szału nie robi i to nigdzie, ( tak, i facetów też ) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
niby coś w tym jest ale to Germanie mają Alice Schmidt czy Alishe Lehmann, a my mamy..Ewę Swobodę?


@Hunga_tonga: Moja jest w polowie Niemka, wiec gnije potrojnie ze stereotypu brzydkiej Niemki.

@observatore_86 Bo Polonia w usa ma lepsza opinie od tej brytyjskiej. Inny profil emigranta pomijajac jakies abominacje typu Jackowo. Plus kwestie kulturowe/historyczne. Plus multi-kulti tygiel. Latynoski sa mega spoko, Chinki tez a masz ich sporo.

Tak samo Polacy mieli historycznie
  • Odpowiedz
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?


@mirko_anonim: To nie tak. Tu działa pierwsza zasada termohipergamii Izaaka Newtona. Mianowicie kobieta zawsze szuka kogoś wyżej w hierarchii społecznej. I taka dajmy na to brytyjka czy francuzka nie będzie zainteresowana polakiem czy ukraińcem tylko jakimś niemcem czy szwajcarem. A że polacy nie emigrują na wschód tylko zachód (za $$) stąd nie widzisz takich par. Jest jeszcze kwestia egzotyki gdzie status schodzi na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: może też kwestia językowa? Znam angielski, pracuje 100% po angielsku ale i tak wole sobie gadać w języku ojczystym. Mogę bardziej wyrazić siebie, bla bla bla takie tam. Myślę że dla wiele osób może to być ważna kwestia
  • Odpowiedz
@Linnior88 z kobietami w Polsce jest coraz gorzej… co idę ulicami Poznania to rzeczywiście widać więcej otyłych zaniedbanych kobiet albo bitch face.
Kiedyś było więcej atrakcyjnych szczupłych lasek
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Kiedyś udawałem rodowitego Anglika jak chciałem poderwać jedna Norweżkę w clubie w UK. Mieszkam tak od 10 roku życia, wiec się nie skapnęła.Pogadaliśmy chwile i mówiła ze lubi poznawać mężczyzn z innych kultur ale np takiego Polaka czy Rosjanina by nigdy nie chciała bo to pijaki, mizogini i rasiści xD Nie wiem czy ja tak tylko trafiłem czy serio tak w Skandynawii kobiety tak na nas patrzą.

  • Odpowiedz