Wpis z mikrobloga

Lata temu poszedłem do kina na seans 3D. Niestety od razu po wejściu nie dano mi okularów 3D i niewiadomego powodu pomyślałem, że okulary zostaną rozdane po reklamach bezpośrednio przed filmem. Niestety żadnych okularów nie dostałem, a film był do niczego i wszystko wyglądało jak gówno. Przepłaciłem, żeby obejrzeć 3D bez okularów. Niektórzy pracownicy wchodzili od czasu do czasu na salę, aby pokazać ludziom im miejsce i wtedy mogłem poprosić o okulary, ale tego nie zrobiłem. Nie mogłem...
Po filmie, kiedy wychodziłem, jeden facet przy drzwiach zbierał okulary i oczywiście byłem jedynym, który jakimś cudem ich nie miał. Na początku był zszokowany. Potem śmiał się ze swoim kolegą za moimi plecami. Poczułem się tak źle, że unikałem kin przez kolejnych 10 lat.

#przegryw #depresja #feels #nerwica
grap32 - Lata temu poszedłem do kina na seans 3D. Niestety od razu po wejściu nie dan...

źródło: 878c5a2056fd887454c152321f69cf2d305e798b06e95891a6a390c655d8f0a7

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@grap32: byq a myślałeś żeby se dupnąć jakieś leki i/lub pójść na terapię? Poczytałem Twoje wpisy i wynika z nich, że Ty się męczysz z tym ponad dekadę życia. Nie, że to krytyka czy coś, ale chociaż warto spróbować czegoś czego się nie próbowało.
  • Odpowiedz
@grap32 10 lat temu dorabiałem w kinie przy wydawaniu i zbieraniu okularów na seansach 3D. Kiedyś był taki typ co nie miał okularów pod koniec filmu. I się okazało że nie pobrał ich bo go nie zauważyłem bo rozmawiałem z ziomkiem. Ale była beka o #!$%@? śmialiśmy się że hej. Jeszcze teraz wspominam typa xD
  • Odpowiedz
@Victus_est_in_vita: Na czym niby polega? Serio, sam mam problemy z np. zapytaniem o jakiś produkt w sklepie, bo mnie to stresuje i czuję się niekomfortowo, więc unikam takich sytuacji, ale bez jaj, że idąc na film 3D będę oglądać bez okularów xD Przecież większy dyskomfort to bycie jedynym bez okularów niż poproszenie o te okulary.
  • Odpowiedz