Wpis z mikrobloga

"Rosja od 1941 roku była naszym sojusznikiem w drugiej wojnie światowej, z drugiej strony mamy Ukrainę, wspieranie nazistów w mordowaniu Polaków i Wolyn"

Onucela @MurLand usunela wiec powtorze, bo to sie wam nawet przyda, zeby ogarnac w trollowni oficera i jego glupie pomysly:

bajki o sojuszniku rosji to najglupsze, na co kiedykolwiek wasz oficer wpadl, i nie piszcie o tym wiecej

#ukraina #rosja #wojna
  • 14
  • Odpowiedz
Za to Ukraina była psem Nazistów


@MurLand: A kto napadł 17 Września 1939 na współke z naziolami na Polske?
A kto w liczbe prawie 1.5 mln służył w wermachcie?
A kto mordował, grabił, gwałcił w Polsce w 1944?
  • Odpowiedz
mordował gwałcił i zabijał dzieci to chyba chodzi o ukrainskie UPA tak?


@MurLand: Chodzi o twoich ulubieńców z rasyji.

Ilu Ukraińców było wśród tych co napadli Polskę 17.09.1939? Jak i wśród tych, co grabili i gwałcili w 1944?


@kochamcovid: No ilu?
Ja wiem, że Polski broniło 106 tys minimum.
Fajne przenoszenie winy na naród, który stanowił raptem 10% ludności ZSRR. Ale czego ja się spodziewałem po rusofilach.
  • Odpowiedz
@kochamcovid: Polskę napadło zssr (spadkobiercą którego jest terrorystyczna rosja) tak samo jak terrorystyczna rosja napadła Ukrainę.

Pakt został podpisany 23 sierpnia 1939 w Moskwie przez ministrów spraw zagranicznych obu państw – Joachima von Ribbentropa i Wiaczesława Mołotowa, którzy w imieniu swoich przywódców, Adolfa Hitlera i Józefa Stalina, dokonali podziału terytoriów państw Europy Środkowej i Wschodniej.


Pakt Ribbentrop-Mołotow
Komorczak - @kochamcovid: Polskę napadło zssr (spadkobiercą którego jest terrorystycz...

źródło: pkt

Pobierz
  • Odpowiedz
@Komorczak: Kto jest czyim spadkobiercą nie zmienia tego, że wielu Ukraińców po polskiej stronie granicy międzywojennej z ZSRR witało sowietów chlebem i solą po 17.09, zaś wielu Ukraińców ze strony sowieckiej ochoczo brało udział w tej inwazji.
  • Odpowiedz
naród, który stanowił raptem 10% ludności ZSRR


@BayzedMan: Zawsze, ale to po prostu zawsze musisz manipulować? W zależności od okresu, było to od 15 do 21% no i powiedz też czy nie jest prawdą że wielu Ukraińców po 17.09 witało sowietów chlebem i solą? Co do liczby Ukraińców, nie wiem teraz ilu dokładnie ich tam było, biorąc pod uwagę liczbę sowietów, którzy dokonali agresji i zakładając, że udział procentowy Ukraińców był
  • Odpowiedz