Wpis z mikrobloga

Ale te papierowe slomki w maku to debilizm, jak nie wypijesz zimnego napoju w 5 sekund to guwno mieknie i marszczy sie jak p0lka po 20 roku życia. Ale za to juleczka zadowolona bo mak pro elo eko XD no ta po wuju fest bo wieczka kubków nadal sa z plastiku i jest go 10x tyle co bylo w tej smiesznej slomce. Ale normictwo to tępaki ja pyerdole.

#przegryw
  • 46
naprawdę można się zdrowo odżywiać i nie trzeba kupować wysokoprzetworzonej pseudożywności. jest wiele alternatyw.


@Naftali_Aronowicz: Jeszcze mi powiedz, że dieta pudełkowa:) Prawda jest taka, że jak sobie sam czegoś nie wyhodujesz to i tak i tak jesz syf.
Niekoniecznie, jak widać nie wiesz o wielu opcjach jeśli tylko tak kiepskie alternatywy. Poza tym trafiłeś, wyprowadziłem się z metropolii na wioskę 4 lata temu.


@Naftali_Aronowicz: Chodzi o to, że pójdziesz na bazar/do marketu/do rolnika czy coś zamówisz to wszędzie jest to samo...no chyba, ze sam zrobisz bez jakiegoś syfu. Mam swój ogród i to jedyne czego jestem pewny jeśli konsumuję coś stamtąd (albo od znajomych z działki).