Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, może ktoś z okolic #bialystok i #podlasie szuka auta? Sprzedam swoje własne BMW serii 3 (F30), auto od 7 lat w jednych rękach.

Bardzo szczegółowy opis wraz z obszerną sesją zdjęciową oraz filmem jest dostępny na dedykowanej stronie:
http://www.sprzedam-bmw.pl

Śmiem twierdzić, że jest to jedno z najlepiej udokumentowanych aut współczesnych w polskim Internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W skrócie:
- silnik: N20B20 2.0 benzyna 277 KM,
- przebieg: 128 tys. km (w pełni udokumentowany, łącznie 112 stron faktur i wydruków z ASO, które udostępniam kupującemu),
- wymieniony kompletny rozrząd przy 100 tys. km,
- wymienione wtryski przy 121 tys. km,
- wymiana oleju w skrzyni biegów wraz z misą olejową (dwukrotna, metodą statyczną przy przebiegu 60 i 120 tys. km),
- dwa komplety kół w cenie, w tym opony letnie z 2023 roku,
- oraz wiele, więcej, szczegóły w linku powyżej.

Cena: 65 tys. zł brutto (52,8 tys. zł netto). Na auto wystawiam pełną fakturę VAT 23% (możliwość odliczenia VAT, kupujący zwolniony z PCC). Do rozsądnej negocjacji na miejscu.

#bmw #motoryzacja #olx #ogloszenie
hyperlink - Mirki i Mirabelki, może ktoś z okolic #bialystok i #podlasie szuka auta? ...

źródło: 01

Pobierz
  • 58
@hyperlink:Jestem bardzo zainteresowany kupnem. Ok moze i poduszki ma oryginalne, a lakier jaka ma grubosc na poszczegolnych elementach ? Masz zdjecia z dnia sprowadzenia ? Pływał ? Carfax mozesz wkleic ?
  • 2
zrobiłem na nich większy przebieg w sumie i nie miałem prostowanej żadnej... Także mnie to trochę dziwni.

@eloyard: Dwa razy mocniej wpadłem w dziurę, przy polskich drogach to raczej nic dziwnego. Jestem przewrażliwiony, miałem lekkie drgania na kierownicy, więc od razu wulkanizator. Wiesz, niektórzy jeżdżą autem dopóki samo się nie zatrzyma.

lakier jaka ma grubosc na poszczegolnych elementach ?

@Zulf: 120-160, poza jednym elementem.

Pływał ?

Nie.

Masz zdjecia z
  • 0
A ja mam prostszą diagnozę: nie #!$%@? jak debil, patrzę gdzie jadę, więc nie muszę felg prostować.


@eloyard: A kto powiedział, że ostatni raz stało się to w Polsce? To ostatnie miało miejsce na Litwie. Zgiąć felgę można przy 30 na godzinę, bez #!$%@?. Akurat daleko wyciągnięte wnioski. Wyciąg poniżej z Yanosika. Chyba powinieneś mnie teraz przeprosić?
hyperlink - >A ja mam prostszą diagnozę: nie #!$%@? jak debil, patrzę gdzie jadę, wię...

źródło: Screenshot_20230918_200312

Pobierz
  • 0
@Jaromiszcz: i 6 cylindrów. Jasne, spoko, każdy bierze to co mu lepiej pasuje i/lub pozwalają możliwości finansowe. Śmiem jednak twierdzić, że nie odstaje osiągami od 335i. Wspomniane 335i ma 400 Nm, u mnie jest ich 459 i tylko 20 koni mniej. Do tego zmieniony program skrzyni. 6 cylindrów też troszkę więcej waży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hyperlink: najpierw piszesz

Dwa razy mocniej wpadłem w dziurę, przy polskich drogach to raczej nic dziwnego.


a potem

A kto powiedział, że ostatni raz stało się to w Polsce? To ostatnie miało miejsce na Litwie.


A co do

Zgiąć felgę można przy 30 na godzinę, bez #!$%@?.


Napisałem wyraźnie:

A ja mam prostszą diagnozę: nie #!$%@? jak debil, patrzę gdzie jadę, więc nie muszę felg prostować.
  • 0
@eloyard: Tak, bo dziury w Białymstoku to wcale nie taka rzadkość. Jest pewien zdradliwy uskok na Dubois chociażby i jadąc sporo poniżej prędkości dopuszczalnej można zgiąć felgę. To miałem na myśli. A w tą konkretną dziurę wpadłem na Litwie i kilka dni później pojechałem wyprostować. Szukasz dziury w całym. Serio. Dwa razy zgiąć felgę przez 7 lat to żaden wyczyn. I pamiętaj, że inny by jeździł i dalej twierdził, że wszystko
@hyperlink No tak tylko po pierwsze dźwięku silnika już nie zmienisz żadnymi programami. Po drugie nie wiem ja osobiście lubię duza pojemność może to jakieś bezsensowne stare myślenie ale No 2 litry w beemie strasznie mi nie pasują. A po trzecie to mówisz o pomodzonej w n55 kupujesz mhd i xhp i robisz 400 koni wymieniając IC, i skrzynia #!$%@? tak samo jak #!$%@?. Już nawet nie wspominam o b58 bo to
  • 0
@Jaromiszcz: Jasne, wszystko rozumiem i spokojnie, absolutnie nie traktuję tego jako pocisk w moją stronę. Po prostu nie jest to oferta dla kogoś kto mimo wszystko szuka R6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hyperlink: ja nie jestem przewrażliwiony, ale serwis Mercedesa już tak, więc każdą pierdołę robili co mogli - a że na ryczałtowym kontrakcie serwisowym, to w sumie w dupie to miałem. A przy 2 paczkach ciężko żeby jechać z uszkodzonymi felgami, zawieszeniem, czy całą resztą.

Tak czy siak w Białymstoku i okolicach drogi w porównaniu do zachodu (zarówno Polski, jak i Europy) to jest nadal bardzo wysoki poziom. Praktycznie wszystkie kluczowe niedawno
  • 0
a że na ryczałtowym kontrakcie serwisowym, to w sumie w dupie to miałem.


@eloyard: I jeśli chodzi o ryczałty serwisowe to chyba nie wiesz jakie przekręty się dzieją. Może nie wszystkie marki/serwisy kombinują, ale znam kilka przypadków od wewnątrz jak to działa. W każdym razie nie jest to tak jak to sobie wyobrażasz. I tak, dotyczy to marek premium.

Przyczepiłeś się tej felgi ja rzep psiego ogona. Jesteś strasznie przewrażliwiony w
@hyperlink: z chłopakami (i dziewczynami) na NSZ znam się od lat, z niektórymi osobiście i nie wiem co próbujesz insynuować, ale może podpowiem że obie - ani Auto B. nie był ani Auto F. - nie są firmami które mi się mienią jako wyznaczniki jakości na lokalnym rynku, a innych marek premium w "stolicy Podlasia" nie kojarzę. Mam kilka anegdot do powiedzenia o Auto I. ale przekręty to za daleko posunięte