Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, może ktoś z okolic #bialystok i #podlasie szuka auta? Sprzedam swoje własne BMW serii 3 (F30), auto od 7 lat w jednych rękach.

Bardzo szczegółowy opis wraz z obszerną sesją zdjęciową oraz filmem jest dostępny na dedykowanej stronie:
http://www.sprzedam-bmw.pl

Śmiem twierdzić, że jest to jedno z najlepiej udokumentowanych aut współczesnych w polskim Internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W skrócie:
- silnik: N20B20 2.0 benzyna 277 KM,
- przebieg: 128 tys. km (w pełni udokumentowany, łącznie 112 stron faktur i wydruków z ASO, które udostępniam kupującemu),
- wymieniony kompletny rozrząd przy 100 tys. km,
- wymienione wtryski przy 121 tys. km,
- wymiana oleju w skrzyni biegów wraz z misą olejową (dwukrotna, metodą statyczną przy przebiegu 60 i 120 tys. km),
- dwa komplety kół w cenie, w tym opony letnie z 2023 roku,
- oraz wiele, więcej, szczegóły w linku powyżej.

Cena: 65 tys. zł brutto (52,8 tys. zł netto). Na auto wystawiam pełną fakturę VAT 23% (możliwość odliczenia VAT, kupujący zwolniony z PCC). Do rozsądnej negocjacji na miejscu.

#bmw #motoryzacja #olx #ogloszenie
hyperlink - Mirki i Mirabelki, może ktoś z okolic #bialystok i #podlasie szuka auta? ...

źródło: 01

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 3
@trololo55: Spokojnie, wszystko ogarnięte, rozrząd i wtryski, czyli jedyne bolączki tego silnika. Na wszystko pełna dokumentacja. Nie zamierzam niczego ukrywać i czyścić historii, jak ktoś będzie zainteresowany to dopyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Dejwi996: Spokojnie, to nie same faktury. Jest tam wszystko, dokumentacja, okresowe przeglądy, potwierdzenia dokumentów ubezpieczeń. Czy faktury za częsci eksploatacyjne, takie jak opony czy ich wymiana.
  • Odpowiedz
@hyperlink:

- silnik: N20B20 2.0 benzyna 277 KM,

Śmiem twierdzić, że jest to jedno z najlepiej udokumentowanych aut współczesnych w polskim Internecie

Jak wszystko ma być tak klarownie, najlepiej w Internecie, to dlaczego nie wspomniałeś, że to nie jest moc seryjna od razu w ogloszeniu ?

Edit:

Dwa lata temu, tuż po wykonaniu prac serwisowych związanych z wymianą rozrządu, została podniesiona moc z fabrycznych 184 (z pomiaru z hamowni wyszło 187)
  • Odpowiedz
  • 3
Jak wszystko ma być tak klarownie, najlepiej w Internecie, to dlaczego nie wspomniałeś, że to nie jest moc seryjna od razu w ogloszeniu ?

@Zulf: Jest wszystko dokładnie opisane, nawet masz wykres z hamowni, firmę która to robiła, więc gdzie tu jest pokątnie?
  • Odpowiedz
@hyperlink Wiesz, piszesz o wymianie oleju a nie wspominasz ze moc jest o 100KM wiecej niz seria. Ja gdybym uzywal takich slow, jak najklarowniejsze ogloszenie w necie, to bym o tym wspomnial i to o wiele wczesniej niz to, ze oliwa w skrzyni zostala zmieniona. Oraz to ile km na takim setupie przelatales.
  • Odpowiedz
@hyperlink Zeby nie bylo, nie mowie ze cos jest nie tak, bo moze jest perfect sztuka. Ale sa to dosyc istotne informacje dla osob ktore maja juz jakiekolwiek pojecie, a te zostaly ewidentnie ukryte. W mojej opinii oczywiscie.
  • Odpowiedz
  • 0
Wiesz, piszesz o wymianie oleju a nie wspominasz ze moc jest o 100KM wiecej niz seria. Ja gdybym uzywal takich slow, jak najklarowniejsze ogloszenie w necie, to bym o tym wspomnial i to o wiele wczesniej niz to, ze oliwa w skrzyni zostala zmieniona. Oraz to ile km na takim setupie przelatales.


@Zulf: Przecież to wspomniane w opisie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegółowo się z nim zapozna.

po VIN nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Zulf: Nie, pirotechnika oryginalna, nic nie wystrzeliło. Widać jak się zapoznałeś z opisem, bo nawet o tym wspominam. Szybciej napisać komentarz.
  • Odpowiedz
2x. To coś strasznie dziwnego?


@hyperlink: w tym czasie miałem dwa samochody (w sumie nadal mam oba - starego dziada nie mam zamiaru sprzedawać, a nowszy już teraz na elektronik-plastik-fantastik bym musiał zmieniać także też będę jeździł aż się rozpadnie), zrobiłem na nich większy przebieg w sumie i nie miałem prostowanej żadnej... Także mnie to trochę dziwni.
  • Odpowiedz