Wpis z mikrobloga

Mirasy, istnieje na rynku klon NES-a w donglu HDMI, który by dawał radę? Żeby emulacja zbytnio nie świrowała, gry odtwarzały się w prawidłowej prędkości itp. Coś jak tutaj z recenzji archona, tylko coś lepszego
#arhneu #nes #retrogaming
nn1upl - Mirasy, istnieje na rynku klon NES-a w donglu HDMI, który by dawał radę? Żeb...
  • 8
  • 0
@Myslovitz: No przecież napisałem - żeby emulacja zbytnio nie świrowała/nie glitchowała się zbyt często, żeby gry odpalały się w normalnej prędkości (nie marzą mi się żadne przełączniki NTSC/PAL, ale żeby sprzęt nadążał za emulacją i tak dalej, takie podstawy

W omawianym wyżej przykładzie sprzęt z tym wszystkim ma spore problemy, do tego rozciąga obraz na twardo do 16:9 (przez co ucina w niektórych grach HUD).

O cenę nawet nie pytam, chciałem
  • 1
@biskup2k: Dzięki za filmy, wygląda to nawet całkiem obiecująco. Mario Kart widzę chodzi ładnie, Golden Eye z problemami ale też na upartego idzie zagrać, ale akurat z Golden Eye na emulatorze Mupen64 to nawet na swoim całkiem mocnym PC miałem problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w kontekście N64 to akurat głównie o te 2 gry mi chodzi, bo np. Ocarinę of Time mam zamiar sobie ograć