Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem telewizji satelitarnej C+. Do wyboru jest moduł CAM CI+ ECP lub dekoder. Mam TV Sony XG9505 i nie wspiera on ECP. Orientuje się ktoś czy aktualnie ECP jest tylko na kanałach 4K (nie zależy mi na nich)? Czy są jakieś różnice w działaniu tych urządzeń? Jaka jest szybkość zmiany programów? Gdzieś czytałem, że zmiana kanału to 3-4 sekundy na karcie CI.

#canalplus #telewizjasatelitarna #telewizory
  • 5
  • Odpowiedz
@RufuSx: Miałem moduł Polsatu ale ten starszy i na nim kanały przełączały się dosyć długo. Na nowych modułach, Polsatu i C+ działa to szybciej. Moduł zniechęcił mnie głównie jakością EPG na telewizorze. Wszystkie te opisy audycji, lista kanałów były jakieś mało ergonomiczne. Może Sony ma to lepiej zrobione. Odpuściłem sobie moduł i wziąłem dekoder.
Jak masz gdzieś w pobliżu punkt C+ to może do nich podejdź i zapytaj czy nie wypożyczą
  • Odpowiedz
  • 0
Dla potomnych. Wziąłem jednak moduł CAM, bo do VOD mam inne rzeczy. Działa od strzału, wszystkie kanały bez problemu na XG9505 (w tym 4K). Przełączanie kanałów z taką samą szybkość jak kanały DVB-T (3-4 sekundy na wczytanie obrazu od momentu kliku). Jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz